Seksowna Rosie Huntington-Whiteley dla Burberry. Zdjęcia zza kulis!

Rosie Huntington - Whiteley została ostatnio twarzą zapachu Burberry - Body. Sama nazwa sugeruje, że piękna modelka i jej kształty idealnie nadają się do promowania produktu. Koniecznie zobaczcie kulisy reklamy!

O perfumach zrobiło się głośno dzięki kampanii reklamowej, jaką rozpoczęła marka Burberry. Występuje w niej niezwykle seksowna Rosie Huntington-Whiteley. Marka nie podała nut zapachowych Body , udostępniła jedynie zdjęcie brytyjskiej modelki opatrzone komentarzem dyrektora kreatywnego marki Burberry Christophera Bailey'a, że perfumy Burberry Body będą ikoną brytyjskiego stylu podobną dotychczasowym wydaniom perfum Burberry, ale w bardziej zmysłowej odsłonie.

Zdjęciami zajął się sam Mario Testino , który kto jak kto - ale na tworzeniu zdjęć do reklam zna się jak nikt! Marka Burberry tym razem postawiła na zmysłowość - jeszcze nigdy nie oglądaliśmy tak odważnej kampanii w wydaniu tego domu mody. Rosie jest nową i pierwszą twarzą tego zapachu . Według Christopfera Baileya równie odważny i przełomowy jak sesja ma być sam zapach:

Burberry Body to najbardziej ekscytujące wydawnictwo, które kiedykolwiek stworzyliśmy. Duch marki ma być uchwycony w niezwykły, zmysłowy i uderzający sposób.

Perfumy mają ukazać się w sprzedaży już 1 września. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia modelki. Zobaczcie jak zmysłowo prezentuje się za kulisami!

 

Zobaczcie też:

Kobiece fryzury Rosie Huntington-Whiteley

Więcej o: