Jon Kortajarena w reklamie perfum Jean-Paul Gaultier

26-letni Jon Kortajarena, jeden z najlepszych modeli na świecie wystąpił w kolejnej kampanii reklamowej. Tym razem są to nowe perfumy Jeana-Paula Gaultier - Kokorico.

Zaledwie parę dni temu pisaliśmy o nowej kampanii Davida Yurmana , w której wystąpił przystojny model, a już z nie mniejszą przyjemnością informujemy o kampanii Jeana-Paula Gaultiera, w którym również występuje Jon Kortajarena.

Model tuż obok doskonale znanego Baptiste Giabiconi jest dziś jednym z najlepszych modeli na świecie. Z pochodzenia Hiszpan - swoją urodą reprezentuje wszystko to, czego od męskości można wymagać. Kwestia gustu to jedna sprawa, ale 6 miejsce w rankingu najlepiej zarabiających mężczyzn musi o czymś świadczyć i jednocześnie do czegoś zobowiązywać.

Dzięki nowej kampanii dowiadujemy się, że oprócz urody i doskonałego ciała - Jon może pochwalić się również umiejętnościami tanecznymi. W nowej reklamie bowiem taniec jest jego domeną.

Nazwa perfum Kokorico - to z francuskiego rzeczownik oznaczający, jak można by się domyślać - pianie koguta. Kiedy Jean- Paul Gaultier omawiał swoją wizję tego zapachu zaznaczał, że chce, by był to krzyk koguta, okrzyk wojenny wojownika, okrzyk radości zadowolonego człowieka.

Twórcza wizja perfum to "afrodyzjak z wyraźnym zaakcentowaniem erotyzmu". A któż odda ją lepiej niż Jon Kortajarena?

Kokoricco Jean-Paul GaultierKokoricco Jean-Paul Gaultier Fot. materiały reklamowe

Kokoricco Jean-Paul Gaultier

Zobaczcie film zza kulis:

 

Zobaczcie też:

Baptiste Giabiconi w nowej reklamie marki Schwarzkopf

Więcej o: