Rosie Huntington - Whiteley dla Burberry. Mamy już film reklamowy!

Zupełnie niedawno ruszyła nowa kampania reklamowa perfum Burberry z Rosie Huntington - Whiteley w roli głównej. Dziś możemy w pełnej krasie podziwiać spot, w którym modelka ma na sobie jedynie złoty płaszcz...

Mimo, że modelka uznana niedawno za najseksowniejszą kobietę na świecie ma w reklamie jedynie złoty płaszcz, zasadniczo niewiele pod nim widać. Jej rolą jest raczej kuszenie. A jeśli chodzi o Rosie - nikt nie wie jak robić to lepiej. Doskonale pamiętamy ją z roli w filmiku Agent Provocateur - Love me tender...or else , znanym w sieci jako Don't forget Valentine's Day.

 

Modelka doskonale wie jak skupić na sobie uwagę!

Spot reklamowy nowych perfum Burberry - Body , mimo, iż zupełnie inny, odrobinę nawiązuje tematycznie do filmiku Agent Provocateur.

Zdjęciami zajął się Mario Testino. Na uwagę zasługuje również charakterystyczna muzyka. Christopher Bailey - dyrektor kreatywny marki powiedział o zapachu:

Chcieliśmy stworzyć coś bardzo brytyjskiego, kobiecego, ponadczasowego, charakterystycznego i jednocześnie zmysłowego, co kojarzyło by się z marką.

Rosie jest nową i pierwszą twarzą tego zapachu . Naszym zdaniem świetny wybór. Zobaczcie spot reklamowy i oceńcie sami:

 

Przypomnijmy sobie również zdjęcia zza kulis!

Rosie Huntington - Whiteley w reklamie perfum BurberryRosie Huntington - Whiteley w reklamie perfum Burberry Fot. materiały reklamowe

Zobaczcie również:

Nowy trend - podwójne kreski na powiece

Lula już w Twoim telefonie

jak podoba wam się nowy spot reklamowy z Rosie Huntington - Whiteley w roli głównej?
Więcej o: