Emma Watson dla Lancome. Długo wyczekiwany spot reklamowy

O tym, że Emma Watson będzie twarzą perfum Lancome, informowaliśmy od dawna. Były pierwsze zdjęcia z planu, pierwsze zdjęcie z kampanii, a teraz wreszcie jest już spot reklamowy!

Parę miesięcy przygotowań i nareszcie jest! Spot reklamowy Lancome z Emmą Watson w roli głównej. Aktorka została twarzą nowej wersji znanych perfum marki. Tym razem ich nazwa to Trésor Midnight Rose.

Decyzja o tym, że to właśnie Emma Watson zostanie twarzą nowego zapachu była niemałym zaskoczeniem. Poprzednie perfumy - Tresor in Love, kojarzyły się bowiem z dojrzałą miłością w Paryżu i tak też zresztą pachniały. Tym razem grupa docelowa jest ewidentnie młodsza, co widać po spocie reklamowym.

Przypomnijmy, że jak do tej pory, większość osób kojarzyło Emmę z roli Hermiony Granger w filmach o Harrym Potterze. Aktorka, która dorastała wraz z kolejnymi adaptacjami filmowego hitu- wyrosła na piękną, młoda kobietę. Po sukcesach związanych z aktorstwem, świat zwrócił na Emmę baczniejszą uwagę.

Zdjęciami do reklamy zajął się nikt inny jak sam Mario Testino, który bardzo chwalił sobie współpracę z młodą gwiazdą:

Obserwowałem Emmę długi czas. Pierwszy raz pracowaliśmy razem przy sesji dla Burberry, później fotografowałem ją przygotowując okładkę dla brytyjskiego Vogue'a, teraz z kolei dla marki Lancome. Ta dziewczyna jest jak kameleon. Komunikacja odbywa się zupełnie bezproblemowo. Ja o coś proszę, a ona natychmiast to robi".

Zobaczcie reklamę:

 
Więcej o: