Nowe trendy w makijażu według marki Maybelline

Marka Maybelline będzie w tym roku oficjalnym sponsorem nowojorskiego tygodnia mody. Z tej okazji przygotowała specjalną kampanię reklamową, w której możemy podpatrzeć kilka ciekawych trendów w makijażu.

Maybelline ujawniło właśnie zdjęcia nowej kampanii reklamowej przygotowanej z myślą o nadchodzącym wielkimi krokami nowojorskim Fashion Week . Przypominamy, że początek już 8 września.

Wśród modelek zobaczymy: Christy Turlington , która od dawna jest ambasadorką marki, Jessikę White, Lisallę Montenegro, Emily Didonato oraz Shu Pei Qin.

Zdjęcia są utrzymane w specyficznym klimacie - są czarno-białe z elementami koloru. Żywe odcienie to makijaż, na którym to właśnie powinniśmy się skupić w sposób szczególny. Oglądając fotografie możemy równocześnie zaobserwować najnowsze trendy w makijażu , które lansuje marka.

Rządzą metaliczne odcienie, monochromatyczne elementy oraz połyskliwe drobinki rozświetlające wizaż. Nie brakuje żywych odcieni, granatu i złota , które to w nadchodzącym sezonie będą wiodły prym w charakteryzacji.

W dalszym ciągu nie rozstajemy się również z czerwonymi kreskami na powiekach oraz królującą od pewnego czasu na czerwonych dywanach - pomarańczową pomadką.

Zapraszamy do naszej galerii!

Trendy w makijażu według marki MaybellineTrendy w makijażu według marki Maybelline Fot. materiały promocyjne

Zobaczcie również:

Nitkowanie - lepszą metodą regulacji brwi?

Więcej o: