Odżywka na każdą potrzebę? Nowości Delia Cosmetics

Niestety kruche, łamiące się paznokcie to zmora wielu kobiet. Marka Delia Cosmetics wyszła naprzeciw ich oczekiwaniom i opracowała wiele różnych odżywek przeznaczonych na wiele różnych problemów z płytką.

Przesuszone, twarde i zadzierające się skórki, krucha, łamliwa płytka, rozwarstwianie, słaby wzrost czy ubytki w płytce paznokci to najczęstsze trudności, z którymi spotykamy się podczas pielęgnacji.

Oczywiście problemy z paznokciami to efekt wielu różnych czynników. Oprócz odpowiedniej suplementacji i uzupełnieniu niedoboru witamin, warto postawić również na odżywki . Marka Delia Cosmetics opracowała nowe formuły odżywek do paznokci. Zawierają one cenne dla paznokci składniki odbudowujące i wzmacniające płytkę tj. witaminy i mikroelementy, ceramidy czy ekstrakty roślinne.

W serii Coral Nail Repair do pielęgnacji paznokci mamy naprawdę duży wybór. Cieszy również to, że zawarte w preparatach składniki to również nasze rodzime rośliny.

Według rad producenta - odżywki powinny być stosowane przynajmniej trzy razy w tygodniu, przez okres 2-3 tygodni. Co 2-3 dni należy nakładać dwie warstwy odżywki, wcześniej zmywając poprzednie. Składniki aktywne zawarte w odżywkach wnikają w płytkę przez ok.36 godz. , więc taki zabieg należy systematycznie powtarzać.

Cena: 7,10 zł

Zobaczcie również:

Two tone hair w wydaniu polskich celebrytek

Więcej o: