J'adore Dior - czyli doskonały spot reklamowy?

Charlize Theron jest twarzą perfum Diora już od dawna, ale najnowszy spot reklamowy tych kultowych perfum to prawdziwy majstersztyk! Oprócz aktorki w reklamie pojawiają się również Grace Kelly, Marlene Dietrich i Marilyn Monroe.

Takiego spotu reklamowego nie widzieliśmy od dawna! Spóźniona na pokaz Charlize Theron biegnie po schodach, po drodze mijając inne modelki, wśród których pojawiają się: Grace Kelly , Marlene Dietrich i Marilyn Monroe (sobowtóry są absolutnie nieprawdopodobne), w biegu zakłada piękną, złotą suknię i wychodzi na wybieg wypowiadając cicho: J'adore...

Nic z tego, co można opisać słowami nie odda klimatu tego rewelacyjnego spotu. Naszym zdaniem znalazło się w niej wszystko co w reklamie takiego luksusowego produktu znaleźć się powinno! Pomysł sprawdził się w 100%.

Przypomnijmy, że zapach J'adore marki Dior został wprowadzony na rynek 12 lat temu . Dziś jest zaliczany do jednych z najlepszych perfum w historii.

Owocowo-kwiatowy Dior J'adore jest bowiem wciąż jednym z najlepiej sprzedających zapachów . Ma prostą butelkę ze szkła, którą wieńczy złota nakrętka. W kształcie przypomina klepsydrę. Jest to zmysłowy zapach z nutami mandarynki, orchidei, fioletu i śliwki. Idealnie komponuje się z tak zwaną małą czarną. Dziś śmiało można nazwać go kultowym.

Charlize Theron od dłuższego czasu jest jego ambasadorką i świetnie sprawdza się w tej roli. Marka Dior co jakiś czas rozpoczyna nowe kampanie tego zapachu, ale ta najnowsza robi na nas największe wrażenie.

Zobaczcie sami:

 

Zobaczcie też:

Najmodniejsze fryzury - trendy z paryskich wybiegów

Więcej o: