Lara Stone w charakteryzacji na Elizabeth Taylor dla V Magazine

Lara Stone wystąpiła w sesji dla V Magazine. Oglądając fotografie, po raz kolejny możemy powrócić do przeszłości legend światowego kina. Modelka jest bowiem ucharakteryzowana na Elizabeth Taylor.

Ostatnio coraz częściej wracamy do wspominania ikon hollywoodzkiego kina. Marilyn Monroe, Brigitte Bardot, Marlene Dietrich, to tylko niektóre z najczęściej naśladowanych gwiazd. Wracamy do nich w różnego typu stylizacjach. Reklamy, teledyski, kampanie nowych kolekcji, sesje w modowych (i nie tylko) magazynach, pełne są obrazów tych legendarnych już postaci.

Najnowsza sesja Lary Stone dla V Magazine w wydaniu "The Heroses Issue" , (poświęconym legendarnym postaciom kina), również kojarzy nam się z pewną ikoną. Chodzi oczywiście o doskonale wszystkim znaną Elizabeth Taylor!

Aktorka była bez cienia wątpliwości jedną z największych gwiazd hollywoodzkiego kina lat 50. i 60. Uroda połączona z talentem aktorskim zapewniła jej miejsce na ekranie przez całe dziesięciolecia. Fanom wielu wrażeń dostarczało także jej życie osobiste - ośmiokrotna mężatka miała bowiem bardzo bogate życie uczuciowe.

Nic więc dziwnego, że producenci chcą wracać do tych żywych i niezwykle wyrazistych obrazków , które z hukiem zapisały się na kartach naszej historii. Lara Stone - jedna z najlepszych i najbardziej zasłużonych modelek światowego zasięgu i ulubienica Toma Forda pojawiła się w sesji V Magazine i trzeba przyznać, że jej charakteryzacja robi wrażenie.

Lara, której makijaż i fryzura kojarzą się ze wspominaną legendą kina prezentują się niezwykle kobieco i zmysłowo. Widzimy elementy podobnego makijażu w stylu retro. Gruba linia brwi, czarne, przeciągnięte kreski na powiece i charakterystyczne uczesanie są nawiązaniem do wizerunku aktorki i jednocześnie jej wspomnieniem (przypominamy, że Elizabeth Taylor zmarła w marcu tego roku). Lekko cukierkowego charakteru nadaje stylizacjom różowa peruka.

Lara jest szczęśliwą posiadaczką niezwykle plastycznej twarzy, dzięki czemu efekty końcowe są warte uwagi.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia z sesji zdjęciowej!

Lara Stone w sesji dla V MagazineLara Stone w sesji dla V Magazine Scan magazynu V Magazine

Zobaczcie też Larę Stonę w nowej kampanii perfum Toma Forda

Więcej o: