Spot reklamowy Chanel z Moniką Jagaciak w roli głównej

Wiemy już o tym, że Monika Jagaciak będzie twarzą jesiennej kolekcji kosmetyków Chanel. Widzieliśmy już zdjęcia z kampanii. Pora zobaczyć spot reklamowy!

Przypominamy, że na początku 2011 roku mogliśmy ją podziwiać w kampanii reklamowej nowej, wiosennej kolekcji Chanel Beauty o nazwie Les Perles de Chanel. Teraz przyszedł czas na dalszy ciąg współpracy z marką, bo modelka została zaangażowana do kolejnej kampanii - jesień 2011.

Nasza polska modelka swoja twarzą promować będzie produkty do makijażu. Wspominaliśmy, że najświeższe zdjęcia z JAC w roli głównej są zdecydowanie lepsze niż te z poprzednich kampanii.

Dziś mamy okazje zobaczyć również spot reklamowy, który zachowany jest w klimacie wszystkich tego typu reklam Chanel. A szkoda, bo niestety jest trochę... nudny.

Za to Monika wygląda w nim rewelacyjnie! Same zobaczcie:

 

To jednak nie wszystko, bo już teraz wiadomo, Monikę będziemy mieli okazję podziwiać również w zimowej kampanii Chanel. Czyżby stawała się ona jedną z ulubionych modelek marki?

Motywem przewodnim zimowej linii Les Scintillances de Chanel Holiday 2011 jest złoto i czerwień, czyli kolory, które od zawsze kojarzą się ze świętami Bożego Narodzenia.

Monika Jagaciak w zimowej kampanii ChanelMonika Jagaciak w zimowej kampanii Chanel Fot scan reklamy

Zobaczcie również:

Jak powiększyć oczy makijażem? Postaw na kreski w stylu retro

Więcej o: