Michelle Williams na okładce Vogue'a jako Marilyn Monroe

Już niebawem odbędzie się premiera długo wyczekiwanego filmu "My Week with Marilyn". W rolę legendy kina wcieliła się Michelle Wiliams, którą możemy również podziwiać na okładce nowego wydania amerykańskiego Vogue'a.

Michelle Williams nie jest ani pierwszą, ani tym bardziej ostatnią aktorką, która wciela się w rolę najbardziej znanej legendy kina. W październikowym numerze amerykańskiego wydania Vogue'a możemy podziwiać ją na okładce. Artystka jest na niej ucharakteryzowana na Marilyn Monroe i występuje w sukni do złudzenia podobnej do tej, którą Marilyn miała na sobie w maju 1962 roku, śpiewając słynną już piosenkę Happy Birthday Mr. President.

Film "My Week with Marilyn" w reżyserii Simona Curtisa pojawi się w kinach już niebawem. Akcja filmu toczy się na planie filmowym "Księcia i aktoreczki", gdzie Marilyn zagrała u boku Laurence'a Oliviera. Jest to historia burzliwego romansu Marylin Monroe z Colinem Clarkiem.

31 - letnia Michelle została do filmu odpowiednio ucharakteryzowana. U jej zagrają również: Emma Watson - jako jej garderobiana oraz Kenneth Branagh.

Jesteśmy bardzo ciekawi efektów końcowych. Marilyn Monroe, która (gdyby żyła) dziś kończyłaby 85 lat to absolutna legenda, kobieta zagadka, którą z ochotą naśladują miliony kobiet na całym świecie. Przed Michelle Williams postawiono zatem dość odpowiedzialne zadanie.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku do przesłuchań wstępnych do roli Marilyn Monroe w ekranizacji "The Life and Opinions of Maf Dog, and of His Friend Marilyn Monroe" zaproszono również Angelinę Jolie, Scarlett Johansson oraz Christinę Hendricks.

Drugi film pokazuje dwa ostatnie lata z życia gwiazdy z perspektywy psa Mafa - teriera maltańskiego, którego w 1960 roku Marilyn otrzymała od Franka Sinatry . Pies rzekomo cały czas przebywał z gwiazdą: chodził z nią do restauracji, na bankiety, spotkania z Johnem F. Kennedym, wyjechał z nią do Meksyku, gdzie gwiazda rozwiodła się z Arthurem Millerem.

Jak myślicie, która z aktorek wizualnie pasowałaby do roli Marilyn najbardziej?

Zagłosujcie w naszym sondażu!

 
 

Michelle Williams w roli Marilyn MonroeMichelle Williams w roli Marilyn Monroe materiały prasowe

Która z aktorek najlepiej wizualnie pasuje do roli Marilyn Monroe?
Więcej o: