Natalia Vodianova w zimowej kampanii Guerlain

Kampanie reklamowe na jesień i zimę już ruszają, by odpowiednio wypromować najnowsze produkty. Zobaczcie zimową odsłonę Guerlain z Natalią Vodianovą.

Natalia Vodianova jest twarzą marki Guerlain od dawna. Widzimy ją w każdej kampanii kolorowych kosmetyków. Stylizacje modelki są oczywiście za każdym razem inne, zwykle jednak jej charakterystyczne, trochę dziecinne rysy twarzy, dobrze spełniają swe zadanie w promowaniu tego typu produktów.

Od paru dni możemy również podziwiać zupełnie nową, zimową kampanię z jej udziałem. Jednak zdjęcie promujące jest delikatnie rzecz ujmując... marne. Nie chodzi tu nawet o Photoshop i narzędzie, którym fotografię zupełnie rozmyto. Modelka wygląda na zdjęciu bardzo dziwnie, a jej twarz przypomina blade płótno. Do tego niestety warstwa białych kropek, które w domyśle miały się zapewne kojarzyć z płatkami śniegu. Generalnie obrazek prezentuje się dość słabo, jak na reklamę tak luksusowej marki.

Piękne są za to same kosmetyki , które zapewne już niebawem będziemy mieli okazję dostać w sklepach. Najbardziej przypadł nam do gustu puder z pawimi piórami i oczywiście nieśmiertelne perły meteorytów.

Zapraszamy do GALERII! Natalia Vodianova w zimowej kampanii GuerlainNatalia Vodianova w zimowej kampanii Guerlain Fot. Mat. reklamowe

Zobaczcie też:

ALMA Awards - najgorsze i najlepsze charakteryzacje gwiazd

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: