Trendy - paznokcie w kolorach jeansu

Jeans króluje w kanonach mody już od dawna. Żegnamy się z nim na chwilę, ale zawsze na krótko, bo natychmiast wraca w innej postaci. Marka Chanel stawia w tym sezonie na jeansowe... paznokcie.

Jeans nosi każdy, niezależnie od tego jaką mamy porę roku. Jeansowe spodnie z pewnością znajdują się w szafie każdego z nas. Jesienią marka Chanel (która wiedzie prym w dziedzinie trendów świata urody) wprowadziła na rynek nową kolekcję lakierów do paznokci. W dodatku jeansową kolekcję. Produkty bowiem bogate są w kolorystykę, która na pierwszy rzut oka kojarzy nam się z różnymi odcieniami tego kultowego materiału.

Marka Chanel, co sezon wprowadza na rynek lakiery, które śmiało możemy zaliczyć do kategorii tak zwanych Must have.

Dziś nowa kosmetyczna linia tego znanego domu mody pełna jest jeansowych inspiracji. Faktura i odcienie stały się inspiracją do stworzenia pożądanych elementów zmysłowego, kobiecego wizerunku, pamiętając, że jeansowy kolor pasuje do każdego typu urody.

Nowości zostały zaprezentowane podczas tegorocznego Fashion's Night Out.

Uwaga - kolekcja jeansowych lakierów jest limitowana i można je kupić wyłącznie w sklepach Chanel oraz drogą internetową przez stronę chanel.com - wyłącznie do końca miesiąca.

Nazwy nowości to: Blue Rebel, Coco Blue oraz Blue Boy , a ich cena wynosi $29.

Zobaczcie też:

Stylizacja paznokci według Dity von Teese

Koszyczek - fryzura na każdą okazję

Więcej o: