Eva Mendes promuje perfumy Angel. Nowy spot reklamowy!

Na temat kampanii reklamowej perfum Angel - Thierry'ego Muglera ostatnio robi się coraz głośniej. Eva Mendes, która jest twarzą produktu, nie tylko występuje w reklamie, ale również w niej śpiewa!

Eva Mendes została nową twarzą reklamową kultowych perfum Thierry'ego Muglera - Angel.

Angel Thierry'ego Muglera dzięki niepowtarzalnemu zapachowi i oryginalnej butelce w kształcie gwiazdy, szybko stał się klasykiem w świecie zapachów. Sprzedaż rozpoczęła się 15 lat temu. Zmysłowa mieszanka bergamotki, wanilii, czekolady i karmelu była naprawdę wyjątkowym i luksusowym połączeniem.

Angel to pierwszy zapach z grupy gourmand, co po francusku znaczy łasuch . Perfumy z tej grupy pachną smakowicie i słodko. Angel jest wciąż jednym z pięciu najlepiej sprzedających się zapachów w Wielkiej Brytanii. Uplasował się również w czołowej 20. najlepszych perfum świata.

Aby rozpocząć nowy rozdział w historii zapachu - legendarny projektant Thierry Mugler , do promocji znanej butelki wybrał Evę Mendes , która jest uosobieniem kobiecej zmysłowości, która kojarzyć ma się z zapachem. Okazuje się, że aktorka ma być aniołem i śpiewać jak anioł. Mimo, że piosenka, którą słyszymy w spocie jest trudna - Eva Mendes czuła się zaszczycona dodatkową rolą, jaką mogła spełnić. Piosenka, którą śpiewa ma tytuł The Windmills of Your Mind i świetnie wpasowuje się w klimat całej reklamy. Efekty końcowe są zaskakująco pozytywne. Pomijając sam fakt, że oczywiście aktorka prezentuje się w spocie po prostu doskonale!

Zobaczcie sami:

 
 

Zobaczcie też:

Eva Mendes i Naomi Watts - nowymi ambasadorkami Pantene

Makijaż w stylu Leighton Meester - WIDEO

Więcej o: