Piękna i świetlista skóra? Katy Perry korzysta z trików Beyonce

Jak sprawić, by nasze nogi wyglądały zgrabniej niż w rzeczywistości, a skóra nabrała blasku? Nikt nie wie tego lepiej niż Beyonce! Katy Perry już zaczęła korzystać z jej trików!

Beyonce zna sposoby na ukrycie pewnych defektów. Mimo, że jest dumna ze swych krągłych kształtów - wie jak sprawić, by wydały się atrakcyjniejsze, niż są w rzeczywistości. Jednym z jej ulubionych sposobów na dodanie skórze blasku i zdrowego wyglądu jest używanie bronzera oraz balsamu ze złotymi drobinkami.

Zdrowy kolor opalenizny optycznie wyszczupla. Poza tym podnosi nasze samopoczucie i pomaga poczuć się lepiej i szczuplej. Ponadto opalenizna zmniejsza widoczność cellulitu, a skóra wydaje się być gładsza.

Katy Perry wystąpiła na okładce październikowego wydania magazynu InStyle . W wywiadzie gwiazda przyznała:

Kiedy zobaczyłam Beyonce podczas koncertu - zachwycił mnie blask jej nóg. Kosmetyk ze złotymi drobinkami w połączeniu z kabaretkami sprawił, że efekt był zachwycający.

Z kolei już rok temu - Beyonce w wywiadzie dla Elle Magazine odpowiadając na pytanie czego używa, by dodać ciału odrobinę blasku odpowiedziała:

Kiedy występuję zawsze mam warstwę bronzera. Moim ulubionym kosmetykiem jest żel L'Oréal Paris Sublime Bronze Gel.

Jeśli również chcecie osiągnąć taki efekt, a przy okazji wyszczuplić nogi, polecamy nasz sprawdzony sposób:

Weź prysznic, zrób peeling całego ciała, a na partie, które chciałabyś dodatkowo optycznie zmniejszyć - nałóż samoopalacz. Przykład to boki ud. Aby wyeksponować pewne części - nałóż odrobinę brązującego pudru ze świecącymi drobinkami. Resztę zrobią za wam dobrze dobrane rajstopy!

Spójrzcie tylko na ten teledysk! Efekty mówią same za siebie!

 

Zobaczcie również:

Moda na pomadki w kolorze pudrowego różu

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: