Lauren Conrad prawdziwą businesswoman

Lauren Conrad - prawdziwa businesswoman. Oprócz aktorstwa i projektowania mody - ma kolejne plany na rozwój osobisty. Tym razem zdecydowała się na działalność związaną z kosmetyką.

Trzeba przyznać, że Lauren Conrad ma głowę do interesów. Stworzyła już dwie linie odzieżowe, napisała książkę: Lauren Conrad Style, oraz stworzyła blog , w którym wraz z zaprzyjaźnionymi: makijażystką - Amy Nadine i fryzjerką Kristin Ess piszą o urodzie . Teraz zaangażowała się w kolejny projekt.

Tym razem Lauren chce stworzyć własną linię kosmetyczną.

Chcę rozwinąć Beauty Department (nazwa strony) na linię produktów kosmetycznych. Poza tym chcę skupić się na rozwoju moich marek odzieżowych i napisać kolejną książkę" - mówi Lauren.

Celebrytka zdaje sobie sprawę z tego, że popełniła do tej pory wiele błędów, ale uważa, że wiele się na nich nauczyła i dzięki temu może się ich wystrzegać w przyszłości. W swoim życiu kieruje się zasadą:

Rób to, co kochasz, otaczaj się ludźmi, którym ufasz, ucz się na własnych błędach, ciężko pracuj i nie pozwól, by opinia innych na twój temat zaczęła cię ograniczać.

Lauren Conrad zapewnia, że rozpoczęła już przygotowania do wypuszczenia własnej linii kosmetycznej i pojawi się ona już niebawem.

Lauren Conrad StyleLauren Conrad Style fot. Harper Teen, Lauren Conrad Style

Wpisz tekst lub adres witryny albo przetłumacz dokument.

Anuluj

Zobacz też: W makijażu - focus na granat Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: