Tymczasowy tatuaż zamiast kresek eyelinera? Oto nowość Diora

Nie potrafisz stworzyć idealnych kresek za pomocą eyelinera? Nie martw się! Marka Dior wychodzi naprzeciw tego typu problemom. Zamiast malować - można kreski... przykleić!

Marka Dior słynie z innowacyjnych pomysłów w dziedzinie Beauty. My, kobiety mamy coraz więcej możliwości, którą pozwalają nam w znacznie szybszy i prostszy sposób podkreślać swoją urodę . Jeśli nie czujecie się dobrze w kreowaniu własnego wizażu - niebawem wasze problemy znikną. W świecie urody nadchodzi nowa era.

Marka Dior wpadła na pomysł stworzenia tymczasowych "tatuaży" w formie naklejek , które mają pomóc w stworzeniu idealnie równych kresek na powiece lub długotrwałego efektu lśniących drobinek na ustach.

Wszystkie kreski dostępne w palecie, tworzą efekt kociego oka. Mamy do wyboru cztery kształty. Dwa z nich są matowe, dwa pozostałe ozdobione kryształkami Swarovskiego.

Podobne rozwiązanie można zastosować również na ustach (ponieważ już jakiś czas temu na rynku pojawiły się naklejki imitujące efekt szminki)

Naklejki Dior dostępne są w drogeriach Sephora. Niestety jak przystało na markę Dior - cena nie należy do najmniejszych. Za Dior Velvet Eyes będziemy musiały zapłacić $59 (cena zestawu). Nie wiemy jeszcze, kiedy produkt trafi do Polski, ani jaka będzie jego cena w złotówkach.

Jak podoba wam się ten pomysł?

Dior Velvet EyesDior Velvet Eyes Fot. mat. prasowe

Dior Velvet EyesDior Velvet Eyes Dior Velvet Eyes

Zobacz też:

Emmy 2011 - najlepsze i najgorsze charakteryzacje gwiazd

Lula już w Twoim telefonie

Jak podoba wam się pomysł z naklejkami na powiekę marki Dior?
Więcej o: