Eyeliner - kobiecy MUST HAVE!

Wyraziste spojrzenie, prosta elegancja, seksowne kocie oko - eyeliner jest kosmetykiem, który sprawdza się przy każdego rodzaju makijażu. Jeśli jeszcze nie jesteś do niego przekonana - powinnaś zmienić zdanie!

Marzy ci się kobiecy, seksowny makijaż ? Wbrew pozorom nie potrzebujesz do tego całej gamy kosmetyków. Czarny eyeliner to już produkt kultowy w temacie makijażu. Możemy na niego liczyć absolutnie zawsze, o każdej porze dnia i nocy. W delikatniejszej wersji jak najbardziej pasuje do codziennych stylizacji, wieczorem natomiast wystarczy poprawić kreski na grubsze i zmysłowy, koci look gotowy!

Jest jednym z ulubionych kosmetyków każdej kobiety. Nawet tej , która w codziennym makijażu stawiają na naturalność. Oprócz tego, że nadaje makijażowi charakter - zagęszcza optycznie rzęsy i sprawia, że oczy wydają się większe.

Kosmetyk sprawia, że nasze spojrzenie nabiera wyrazu, a kształt oka staje się piękniejszy. Optyczne powiększenie najłatwiej uzyskać malując górną powiekę czarną kreską, a dolną białą. Można także wypróbować sposób wymagający większej precyzji - wnętrze obrysować na biało, a tuż nad jasną kreską namalować ciemną.

Niegdyś najpopularniejsze były miękkie eyelinery w ołówku. Później weszły na rynek tusze z pędzelkiem. Ostatnio pojawia się jeszcze więcej nowinek, jak choćby wersja w pisaku, czy w żelu.

Mimo, że nie wychodzi z mody nigdy - dziś kreatorzy mody pokazują jak można się nim bawić na wiele innych sposobów . Zdaje się, że symetryczne, grube, czarne ( i nie tylko) kreski eyelinera stają się w makijażu kolejnym, mocnym trendem. Eyeliner położony na górnej powiece zawsze będzie wyglądał ładnie, elegancko i klasycznie.

Czy wy również jesteście fankami eyelinera?

Zobaczcie też:

Tymczasowy tatuaż zamiast kresek eyelinera?

Więcej o: