Sekrety piękna według Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington - Whiteley została w tym roku uznana najseksowniejszą kobietą świata. Poznajcie jej sekrety na zachowanie pięknego wyglądu!

Urodziła i wychowała się w Anglii. Piękną figurę zawdzięcza mamie, która była instruktorką fitness. Co ciekawe - ma polskie korzenie. Jej praprababka była żydówką polskiego pochodzenia.

W tym roku magazyn Maxim - ogłosił ją najgorętszą kobietą świata. Nie bez powodu. Uroda Rosie Huntington - Whiteley robi wrażenie!

Mimo, że jej praca wymaga od niej wcielania się w różne role, a tym samym zmian wizerunku - jeśli chodzi o jej codzienny wybór, modelka stara się być jak najbardziej naturalna.

Nie lubię nosić makijażu, przez który staję się kimś zupełnie innym. Podobnie mam z wyborem ubrań. Nie chcę wyrażać siebie przez makijaż. Chcę czuć się sobą" - mówi modelka.

I chociaż większość osób kojarzy Rosie z ekstremalnie seksownym wizerunkiem - ona sama nie lubi zwracać na siebie zbyt dużej uwagi.

Szminka zdecydowanie nie jest moim ulubionym elementem w makijażu - wyznała modelka w wywiadzie dla magazynu People. Unikam malowania ust ciemną pomadką, bo zawsze wydaje mi się, że będzie to już odrobinę za dużo".

Faktycznie - jej makijaż nigdy nie jest zbyt mocny , a zadbane i zdrowe włosy przyciągają dodatkową uwagę do jej pięknej twarzy. Warto zwrócić uwagę, że podkreśla ona te elementy, które są najbardziej kobiece, wcale nie przesadzając z ilością makijażu, co nie zdarza się często.

Zobaczcie zdjęcia z najważniejszych imprez! Zapraszamy do naszej galerii!

Rosie Huntington-Whiteley najgorętszą kobietą świataRosie Huntington-Whiteley najgorętszą kobietą świata kolaż Lula.pl

Zobaczcie też:

Fryzury retro na kilka ciekawych sposobów

Więcej o: