Reklama perfum Justina Biebera na wesoło

Pamiętacie mało udaną reklamę perfum Justina Biebera - Someday? Jeśli tak - koniecznie zobaczcie jej prześmiewczą wersję - Jimmy'ego Fallona!

Reklama nowych, damskich perfum Justina Biebera pojawiła błyskawicznie po tym, jak świat dowiedział się o istnieniu zapachu.

Przypomnijmy, że piosenkarz postawił stworzyć zapach przeznaczony dla kobiet, ponieważ jak twierdzi: "wie co jest dla nich dobre". Poza tym chciał w ten sposób uszczęśliwić swoje fanki, dla których perfumy o nazwie Someday miały być swego rodzaju prezentem. Małą cząstką, jego samego, którą mógł się z nimi podzielić.

Reklama zdaje się to potwierdzać. Główną bohaterką spotu jest młoda dziewczyna, a kiedy tylko spryskuje szyję perfumami - znikąd zjawia się zauroczony nią Justin Bieber , by porwać ją w przestworza i spełnić jej sny...

Jimmy Fallon - aktor, który prowadzi własne show o nazwie: "Late Night with Jimmy Fallon", postanowił ująć całą sprawę na wesoło i wraz z samym Justinem Bieberem nakręcił własną wersję spotu reklamowego - naszym zdaniem znacznie lepszą!

Zobaczcie sami!

A teraz porównajcie z oryginałem:

 
Więcej o: