Cukierkowe, fluo szaleństwo na włosach. Pokaz Thakoon

Podczas, gdy większość projektantów chcąc urozmaicić pokaz swojej kolekcji - nakłada modelkom peruki - Thakoon po prostu przefarbował im włosy na cukierkowe, fluo odcienie.

Fluo na włosach? Coraz więcej projektantów decyduje się na tego typu rozwiązania. Ostatnio nietypową koloryzację mogliśmy zaobserwować na pokazie Thakoon. Oczywiście te oryginalne rozwiązania niekoniecznie sprawdzają się w codziennych stylizacjach, ale na wybiegu robią wrażenie.

Prawdziwym hitem okazał się kolor różowy , który w tym sezonie króluje wśród fryzjerskich trendów.

Dip-Dye , bo między innymi w taki sposób nazywa się ten typ koloryzacji, może kojarzyć się z szaloną modą lat 90., kiedy to styl grunge królował, a wielu dziewczynom nie brakowało odwagi na nietypową zmianę koloru włosów.

Czy możemy mówić o powrocie? Niekoniecznie. Dziś Dip-Dye wraca w zupełnie nowym wydaniu.

Oprócz różu, na włosach modelek królowały neonowe odcienie pomarańczu, turkusu, żółci, czy zieleni. Stylizacja włosów dodała nieco futurystycznego charakteru całej kolekcji. Kontrast był oczywiście zamierzony.

Fryzurami zajął się Odile Gilbert , który w wywiadzie dla Vogue mówił:

Zanim o to zapytacie, od razu mówię - nie martwicie się, zawsze po pokazie doprowadzamy włosy modelek do normalnego stanu i dbamy o ich dobrą kondycję.

Zobacz też:

Jesienią - zmień kolor na rudy

Więcej o: