Rihanna w blond odsłonie na okładce Vogue

Rihanna nie przestaje zaskakiwać. Niekwestionowana królowa metamorfoz tym razem pojawiła się na okładce brytyjskiego wydania Vogue jako platynowa blondynka, w dodatku bardzo elegancka i stylowa.

Rihanna kocha zmiany i są one jej motorem napędowym. 23-letnia artystka wciąż poszukuje nowych środków wyrazu. Eksperymentuje, ustala własny styl i wciąż zmienia wizerunek. Robi to z taką częstotliwością, że nikt już nie wie jaka jest naprawdę.

Metamorfozy są wpisane w jej naturę. I wcale nie mówimy tu tylko o zmianach w kolorze włosów, czy fryzury, ale również w wyczuciu stylu i mody.

Ostatnio Rihanna zmieniła kolor swoich włosów. Zdążyliśmy się przyzwyczaić do czerwieni, którą artystka nosiła przez dłuższy czas, gdy nagle wróciła do bardziej naturalnego brązu. Nie był to jednak koniec niespodzianek. Dziś możemy ją podziwiać z zupełnie nowej, blond odsłonie, czyli w kolorze, na jaki gwiazda nie zdecydowała się nigdy wcześniej.

Blond fryzura jest naturalnie peruką i jedynie dodatkiem do całej stylizacji, jaką przygotowano dla gwiazdy do sesji dla brytyjskiego wydania Vogue'a. Rihanna w niezwykle kobiecej i eleganckiej kreacji Armani Privé spogląda na nas wprost z okładki. W mediach momentalnie pojawiły się porównania do Marilyn Monroe, których my wolelibyśmy jednak unikać.

Sesja utrzymana jest wprawdzie w klimatach retro, ale nie każda fryzura w stylu Marilyn - kreuje samą Marilyn.

Sama Rihanna mówi:

To nie jestem ja, to część roli, którą gram. To kawałek sztuki... A ja, ja po prostu chcę robić muzykę".

Nie chcę być dla nikogo motywem, czy tematem, bo będzie to znaczyło, że decyzje podejmuje za mnie ktoś inny. A tak nie jest - mówi Rihanna o swoich metamorfozach. To jak wyglądam jest jedynie uzewnętrznieniem tego jak się czuję. Robię to, co podpowiada mi moje wnętrze".

Zdjęcia przepięknej sesji to dzieło znanego wszystkim doskonale - Mario Testino.

Jak podoba wam się Rihanna w tej odsłonie?

RihannaRihanna Fot. Skan magazynu VogueRihannaRihanna Fot. Skan magazynu Vogue

Zobaczcie również:

Reklama Euphorii Calvina Kleina wciąż budzi kontrowersje

Jak podoba wam się sesja Rihanny?
Więcej o: