Elegancki bob z długich włosów - Fergie stawia na zmiany

Parę dni temu - Fergie dumnie prezentowała w Las Vegas swoją figurę woskową. Gwiazda wybrała na tę okazję zupełnie inną fryzurę i ze swych długich włosów upięła boba. Mamy dla was instruktaż stworzenia tego typu fryzury!

Aby skrócić włosy - wcale nie trzeba ich obcinać. Z długich kosmyków możesz stworzyć właściwie każdą fryzurę. To ogromny komfort posiadania dłuższych pasm. Krótkich włosów nie da się przedłużyć na chwilę...

Gwiazdy bardzo często korzystają z tego typu trików. Często ich nowe, fryzury to po prostu efekt umiejętnego uczesania.

Fergie, która niedawno uczestniczyła w uroczystości odsłonięcia swojej figury woskowej - wykorzystała pomysł skrócenia swoich włosów, formułując je w kobiecego boba.

FACE TO FACE AKTUELL/REPORTER/MWHW/face to face

Przypominamy instruktaż:

- na mokre jeszcze włosy - nałóż utrwalającą piankę ,

- nakręć włosy na grube wałki i wysusz,

- gdy będą już zupełnie suche zdejmij je i roztrzep kosmyki palcami (bez rozczesywania!),

- jeśli nie pokręciły się wystarczająco, możesz dodatkowo się wspomóc. Na gorącą lokówkę nakręć mocno pojedyncze pasma włosów (przy bardzo długich włosach skup się również na końcówkach, tak, aby loki skracały włosy), możesz to tego celu użyć również papilotów,

- mocno natapiruj kosmyki , a następnie przedziel włosy na dwie części. Zrób poziomy przedziałek mniej więcej w połowie wysokości głowy. Dolną część włosów (tą od karku) podepnij delikatnie spinkami, górną część włosów puść luźno .

Aby efekt był zadowalający - górna część włosów musi mieć dużą objętość.

- na koniec użyj lakieru , który utrwali fryzurę, ale jej nie usztywni. Całość powinna sprawiać wrażenie lekkiego nieładu.

Przy takich fryzurach dobrze mieć pocieniowane włosy. Będą wówczas bardziej lekkie i łatwiej je będzie ułożyć.

Jeśli masz więcej czasu - możesz nakręcić włosy na papiloty. Wysuszyć i na jakiś czas pozostawić na włosach dla lepszego skrętu.

Dla ułatwienia - zobaczcie film:

 

Zobaczcie również:

Przedłużanie włosów - hit, czy kit?

Jak podoba wam się taki typ fryzury?
Więcej o: