Megan Fox jak z obrazka - Armani przesadził z photoshopem?

Pierwsze zdjęcia ze świątecznej kampanii Armani Beauty ukazały się już dwa tygodnie temu. Wówczas wydawało się, że kampania będzie należała do udanych. Po obejrzeniu kolejnych zdjęć promocyjnych nie jesteśmy już tego tacy pewni.

Przypominamy, że do tej pory aktorkę mogliśmy zobaczyć w reklamach kosmetyków do makijażu oraz produktów pielęgnacyjnych. W jednym wydaniu uwodziła czerwienią ust i czarującym spojrzeniem , w drugiej odsłonie pokazała się z zupełnie innej, bardziej naturalnej strony.

Piękna aktorka już od dłuższego czasu jest muzą Armaniego. Najnowsza kampania reklamowa świątecznej kolekcji kosmetyków do makijażu - zapowiadała się obiecująco. Jednak najnowsze zdjęcia - poddały to twierdzenie w wątpliwość. O ile pierwsza fotografia była bardzo klimatyczna i na pierwszy rzut oka widać było do jakiego okresu w roku nawiązuje, o tyle na dwóch najnowszych ujęciach pierwszym elementem, który rzuca się w oczy jest obróbka graficzna zdjęcia.

Zrozumiały jest retusz, natomiast jeśli modelka wygląda jakby została namalowana - wiarygodność przekazu reklamowego pozostaje wiele do zyczenia.

Porównajcie obie fotografie i oceńcie same!

Megan Fox dla Armani BeautyMegan Fox dla Armani Beauty Fot. materiały reklamowe

Emmy 2011 - najlepsze i najgorsze charakteryzacje gwiazd

Lula już w Twoim telefonie

Zdjęcia z najnowszej kampanii reklamowej Armani Beauty są:
Więcej o: