Nowy mineralny podkład Bobbi Brown - rewolucją?

Bobbi Brown opracował nową formułę podkładu mineralnego, dzięki któremu skóra ma wyglądać świeżo i naturalnie. W czym tkwi sekret marki?

Bobbi wierzy, że piękno powinno być proste, prawdziwe i łatwo dostępne - i że każda kobieta może wyglądać i czuć się pięknie, dzięki wiedzy i odpowiednim produktom.

Między innymi z tego właśnie powodu opracowano nową formułę podkładu mineralnego.

Bobbi uważa, że podkład powinien wyglądać jak skóra, a jej przekonanie miało znaleźć odzwierciedlenie właśnie w produkcie Skin Foundation Mineral Makeup SPF 15.

Po pierwsze podkład ma postać sypkiego pudru, który to właśnie sprawia, że skóra ma wyglądać świeżo i naturalnie. Zasługą jest użycie w formule mieszanki witamin i pudrów mineralnych, które zwalczają ziemistość i przywracają skórze naturalny blask. W Skin Foundation Mineral Makeup SPF 15 cząsteczki posiadają różne rozmiary i kształty, dzięki czemu formuła jest lekka, zapewnia łatwą i gładką aplikację i dobrze się rozprowadza . Ma też zmniejszać optycznie pory i drobne linie, jednocześnie udoskonalając i wyrównując koloryt skóry.

Według marki formuła jest wyjątkowa również dlatego, że Skin Foundation Mineral Makeup SPF 15 zawiera kwas hialuronowy, który rzadko jest stosowany w podkładach o pudrowej konsystencji. Pomaga on zatrzyma ć wilgoć w skórze, zapobiegając jej przesuszeniu i zastyganiu produktu, co może powodować, że drobne linie i pory będą bardziej widoczne. Naturalne składniki mają odżywiajć, a ekstrakt z soi zmiękczać i wygładzać skórę, jednocześnie wzmacniając jej barierę wilgoci.

Poza tym podkład zawiera ochronne przeciwutleniacze i CME, czyli kompleks, w którym połączono witaminę C i E . W takim stanie obie witaminy posiadają zdolność "odnawiania" się nawzajem.

Podkład poleca się zwłaszcza osobom, które mają skórę mieszaną oraz tłustą.

Mineral Makeup Bobbi BrownMineral Makeup Bobbi Brown Fot. Materiały prasowe

Jakie krycie zapewnia podkład mineralny?

Skin Foundation Mineral Makeup SPF 15 zapewnia elastyczne krycie od lekkiego do pełnego.

Aby uzyskać krycie od lekkiego do średniego, należy nałożyć produkt przy użyciu pędzla do twarzy. Dla uzyskania mocniejszego krycia należy nałożyć produkt przy użyciu gąbki do makijażu, a następnie rozprowadzić przy pomocy pędzla Face Brush.

Produkt dostępny jest w różnych 8 odcieniach.

Cena: ok. 130zł

Zobacz też:

Nowa kolekcja MAC - Glitter & Ice

Więcej o: