Październikowe nowości marki Clinique

W październiku marka Clinigue przygotowała dla nas kilka wartych uwagi nowości. Znajdziemy wśród nich podkłady oraz serum odmładzające.

Marka Clinique od dawna słynie z doskonałej jakości swoich produktów. Trudno się zresztą z tą opinią nie zgodzić. W tym miesiącu na rynku pojawiły się kolejne nowości, które wzięliśmy pod lupę.

Oto one:

Pierwszą nowością jest podkład Clinique Repairwear Laser Focus All-Smooth Makeup SPF 15 (warto dodać, że podkłady marki, choć dość drogie mają wyjątkowo wysoką jakość). To produkt, który stworzono z myślą o wszechstronnym działaniu. Zadaniem tego płynnego podkładu jest wygładzenie linii i pokrycie niedoskonałości, pomagając stworzyć piękną nieskazitelną skórę. Poza tym ma wygładzać niedoskonałości, zawiera także składniki, które pomagają zapobiegać winowajcom odpowiedzialnym za powstawanie linii i zmarszczek - uszkodzeniom spowodowanym przez promienie UV i naprawić je.

Producent zapewnia, że proteiny serwatki pomagają skórze wyglądać na bardziej ujędrnioną i sprężystą, minimalizując jednocześnie widoczność linii i zmarszczek. Dodatkowe składniki, takie jak masło z nasion Murumuru chronią skórę i wzmacniają jej barierę hydrolipidową, Witamina E zapewnia ochronę antyoksydacyjną, a filtr SPF 15 pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowanie UV.

Clinique Repairwear Laser Focus All-Smooth Makeup SPF 15Clinique Repairwear Laser Focus All-Smooth Makeup SPF 15 Fot. Materiały prasowe

Podkład będzie dostępny w 6 odcieniach od października 2011 w sugerowanej cenie detalicznej 150 zł/30 ml.

Produkt przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Jest również przetestowany okulistycznie. Beztłuszczowy. Nie powoduje powstawania trądziku.

2) Kolejną nowością marki jest Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector , czyli serum odmładzające, które działa w dzień i w nocy, aby redukować widoczność linii i zmarszczek oraz naprawiać uszkodzenia spowodowane promieniami UV i zapobiegać ich powstawaniu w przyszłości. Marka założyła, że rezultaty stosowania produktu mają być zbliżone do tych, które osiąga się stosując dermatologiczną terapię laserową.

Od producenta dowiadujemy się, że:

Silna mieszanka trzech opatentowanych enzymów naprawczych zawarta w systemie liposomowym działa pomagając w sposób widoczny odwrócić uszkodzenia wywołane promieniami UV i naprawić "blizny słoneczne". Technologia ta jest owocem 20 lat badań klinicznych nad systemem nośników molekularnych i pomaga głęboko spenetrować powierzchnię skóry, aby radykalnie ożywić skórę, która uległa procesowi fotostarzenia.

Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage CorrectorRepairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector Fot. Materiały prasowe

Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector jest odpowiedni do wszystkich typów skóry w każdym wieku. Dostępny w autoryzowanych perfumeriach od listopada 2010 w cenie 259 zł (30 ml).

Zobacz też:

Prawdziwe piękno, czyli jak oceniają nas inni?

Więcej o: