Scarlett Johansson w nowej reklamie perfum Dolce & Gabbana

Scarlett Johansson po raz kolejny została zaangażowana do promowania perfum Dolce & Gabbana - The One. Zobaczcie najnowszą reklamę.

Scarlett Johansson już od dwóch lat jest twarzą linii kosmetyków Dolce &Gabbana. Oprócz promowania ekskluzywnych produktów, aktorka została również zaangażowana do reklamowania perfum marki o nazwie - The One.

Tym razem konwencja reklamy nieco się zmieniła. Gwiazda udziela w reklamie wywiadu, w którym odpowiada na pytania dotyczące jej samej. Zupełnie zmienił się również image aktorki, której platynowy blond zamieniono na znacznie bardziej naturalny kolor włosów. Makijaż jest również delikatniejszy. W spocie nie znajdziemy tym razem rozbieranych scen ani innych seksualnych odniesień.

Należą one do grupy zapachów kwiatowo-orientalnych. Znaleźć można w nich nuty: lilii, jaśminu, śliwki, vetiveru, wanilii, ambru, piżma, bergamotki, mandarynki i brzoskwini.

Nie jest to pierwszy spot reklamowy, w którym Scarlett występuje promując tą znaną butelkę perfum. Wcześniej w kampanii reklamowej The One występowała również Gisele Bundchen.

Zobaczcie wszystkie spoty reklamowe i wybierzcie najlepszy!

1) Najnowsza reklama ze Scarlett Johansson:

 

2) Wcześniejszy spot z udziałem aktorki:

 

3) Reklama z udziałem Gisele Bundchen:

 
Która reklama perfum podoba wam się najbardziej?
Więcej o: