Stylizacja paznokci - inspiracje z pokazu Ruffian

Czasem chcąc stworzyć ciekawą stylizację paznokci warto poszukać ciekawych inspiracji na wybiegach mody. My taka znaleźliśmy i podzielimy się nią z wami! Zobaczcie!

Nasz manicure jest najczęściej jednokolorowy i czasami zwyczajnie czujemy się nim znudzeni. Jeśli macie chwile wolnego czasu i ochotę na ciekawe zmiany - mamy dla was propozycje prosto z wybiegu Ruffian.

Sztukę możemy tworzyć na wiele różnych sposobów - również na paznokciach. Trendy wciąż ulegają zmianom, ale z najciekawszych propozycji warto skorzystać.

Oto jednak z nich:

Ciekawe stylizacje paznokciCiekawe stylizacje paznokci Pokaz Ruffian

Instruktaż:

- Na początku warto zadbać o odpowiedni kształt - paznokcie powinny być delikatnie szpiczaste. Następnie płytkę należy wypolerować i pomalować bezbarwnym lakierem lub bazą pod lakier.

- Teraz czas na cielisty, beżowy lakier - pomaluj nim całą płytkę.

- Trudniejsza część zadania polega na naklejeniu na paznokieć (oczywiście po wyschnięciu pierwszej warstwy) paska, który zwykle przykleja się przy robieniu manicure francuskiego. Tym sposobem zabezpieczymy dolną część, natomiast górną część paznokcia malujemy żywym, neonowym kolorem, przecinając do asymetrycznym, cienkim paskiem w stonowanym odcieniu.

Cały manicure składa się więc na przemian z ciepłych i zimnych odcieni.

Stylizacja paznokci prosto z pokazu RuffianStylizacja paznokci prosto z pokazu Ruffian Stylizacja paznokci prosto z pokazu Ruffian

Jak podoba wam się ten pomysł?
Więcej o: