Konkurs - Halloweenowe inspiracje z MAKE UP STORE

Już niedługo Halloween. Wraz z marką MAKE UP STORE przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać zestawy kosmetyków do makijażu! Waszym zadaniem jest przygotowanie halloweenowej charakteryzacji!

Halloween jest świętem , które co prawda bardziej obchodzi się za granicą - u nas jednak coraz częściej organizujemy tej okazji imprezy nawiązujące do tematyki tego wyjątkowego dnia. Jednym słowem - świetna okazja do tego, by poszaleć z makijażem. To noc, którą możesz wykorzystać na najbardziej szalone eksperymenty ze stylizacją. Wystarczy trochę poćwiczyć, a następnie wybrać postać oraz wcielić się w jej rolę.

Specjalnie z tej okazji wraz z marką MAKE UP STORE przygotowaliśmy dla Was niespodziankę w postaci konkursu. Autorki najlepszych nadesłanych zdjęć makijaży halloweenowych otrzymają wyjątkowe nagrody.

Aby je zdobyć, należy dodać do profilu w Lula.pl swój pomysł na halloweenowy makijaż . Na laureatki czekają:

I miejsce:

- zestaw kosmetyków profesjonalnych MAKE UP STORE o wartości 400zł.

II i III miejsce:

- zestawy kosmetyków profesjonalnych MAKE UP STORE o wartości 300zł

W zestawach znajdziecie produkty takie jak:

- Luminous Bronzer - produkt w pędzelku łatwy w użyciu, można nim rozświetlać kości policzkowe oraz inne części ciała, takie jak dekolt czy nogi.

- Eyepencil "Czar" - miękka metaliczna, złota kredka,

- czarny lakier do paznokci "Mika",

- Lipstick "China red" - szminka w klasycznym czerwonym kolorze,

- baza pod makijaż "Base Prep",

- tusz do rzęs "Multilash".

- eyepencil "Crazy Lazy" - miekka turkusowa kredka opalizujaca na srebrno i złoto,

- korektor "Cover All Mix - Gold" - limitowana kolekcja trzech odcieni korektorow w złotym pudełeczku,

- Blush "Complex" - prasowany róż,

- błyszczyk w tubce "Gloss Lips" kolor Mock.

Wygrana w konkursie Halloweenowe inspiracje z MAKE UP STOREWygrana w konkursie Halloweenowe inspiracje z MAKE UP STORE Kolaż Lula.pl

Na prace czekamy do 3 listopada!

Jak wziąć udział w naszym konkursie?

Wystarczy, że do swojego profilu w serwisie Lula.pl dodacie zdjęcia halloweenowych makijaży (jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je TU ). Fotografie powinny być opatrzone komentarzem, mogą mieć formę instruktażu lub cyklu zbliżeń na detale - liczy się estetyka i kreatywność. Jeśli nie chcecie występować w roli modelki - możecie zrobić makijaż koleżance. Najważniejsze, by zdjęcia były wyraźne i odpowiednio oświetlone. Wprowadzając je do profilu, koniecznie pamiętajcie, by dodać do nich tag: makijaż na halloween .

SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA:

1. Załóż konto w naszym serwisie (jeśli jeszcze takiego nie masz), podając podczas rejestracji swój aktualny adres e-mail, zaloguj się i do swojego profilu za pomocą przycisku "Dodaj zdjęcie", dodaj zdjęcia makijażu.

2. UWAGA! Dodane fotografie należy opisać i dodać do nich tag "makijaż na halloween" . To naprawdę bardzo ważne, bo pozwoli nam odnaleźć Twoją grafikę. W opisie powinien pojawić się krótki opis: skąd wzięłaś inspirację do zrobienia makijażu i jakich użyłaś kosmetyków.

Dokładną instrukcję, jak dodać i "otagować" zdjęcie znajdziecie TU .

REGULAMIN konkursu MAKE UP STORE

1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu Halloweenowe inspiracje z MAKE UP STORE jest Agora S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10.

2. Konkurs w ramach specjalnej edycji akcji trwa od dnia 21 październik 2011 r. do 3 listopad 2011 r.

3. W ramach Akcji uczestnicy publikują na łamach serwisu www.lula.pl własną twórczość, ściśle związaną z tematyką serwisu.

4.Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunki określone w Regulaminie. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w Konkursie tylko za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych.

2 Uczestnictwo w Akcji

1. Akcja przeprowadzona zostanie na stronach serwisu internetowego prowadzonego przez Agorę pod adresem URL: www.lula.pl

2. W Akcji nie mogą brać udziału pracownicy Agory oraz członkowie ich rodzin.

3 Zasady i przebieg konkursowej edycji Akcji

1. Zadaniem uczestników Akcji będzie umieszczanie w okresie od 21 październik 2011 r. do 3 listopad 2011 r. na profilu użytkownika zdjęć otagowanych: "makijaż na halloween" wraz z komentarzem.

2. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni przez organizatorów upominkami w postaci:

I miejsce:

- zestaw kosmetyków profesjonalnych MAKE UP STORE o wartości 400zł.

II i III miejsce:

- zestawy kosmetyków profesjonalnych MAKE UP STORE o wartości 300zł

3. Aby wziąć udział w akcji poprzez dołączenie zdjęć na profilu na lula.pl:

- założyć konto w serwisie, podając podczas rejestracji swój aktualny adres e-mail,

- zalogować się i do profilu,

- załadować zdjęcie wraz z opisem i opatrzyć je tagiem "makijaż na halloween".

4. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany nadesłanej treści

5. Redakcja zastrzega sobie odmowę publikacji treści budzących wątpliwości, odnośnie legalności nadesłanych materiałów i dołączonego zdjęcia.

6. Redakcja zastrzega sobie prawo do konsekwentnej odmowy publikacji treści nadesłanych przez osobę, co do której pojawiły się podejrzenia naruszenia praw autorskich lub/i złamania postanowień niniejszego regulaminu i / lub dołączonego do wiadomości oświadczenia.

4 Publikacja prac

1. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na łamach serwisu www.lula.pl w terminie do 30 dni od daty dodania do serwisu materiałów, pod warunkiem, że nie budzą wątpliwości redakcji, są ciekawe i opisane poprawnie zgodnie z zasadami języka polskiego.

5 Dane osobowe

1. Podczas trwania Akcji uczestnicy pozostają znani Organizatorowi i pozostałym uczestnikom wyłącznie z nicka lub pseudonimu.

6 Postanowienia końcowe

1. Regulamin Akcji jest zamieszczony na stronie konkursowej Serwisu www.lula.pl

2. Zgłoszone w prawidłowym terminie reklamacje będą rozpatrywane przez powołaną w tym celu komisję organizatora Konkursu.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu w trakcie trwania akcji. W takiej sytuacji osoby, które przystąpiły do akcji przed zmianami w Regulaminie, zostaną o zaistniałym fakcie poinformowane, zachowując prawo do wycofania się. Osoby, które po poinformowaniu o zmianach nie przekażą Organizatorowi chęci wycofania się z akcji, jednocześnie akceptują warunki Regulaminu po aktualizacji.

4. Organizator ma prawo w każdym momencie trwania Akcji wykluczyć z udziału w Akcji Uczestnika, w stosunku do którego powziął podejrzenie o działanie sprzeczne z Regulaminem.

5. Uczestnicy akcji wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych DZ.U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia akcji.

6. Ewentualne spory, mogące wyniknąć między organizatorem, a jego uczestnikami będą rozpatrywane przez sądy powszechne w Warszawie.

Więcej o: