Zombie Boy bez tatuaży! Tym razem to nie cud grafiki!

Rick Genest, czyli doskonale znany w świecie mody - Zombie Boy, po raz kolejny wystąpił w pewnej kampanii reklamowej. Jeśli ciekawi was jak wytatuowany od stóp do głów model wygląda bez tatuaży - koniecznie to zobaczcie!

Dziś zna go już cały świat. Rick Genest , który zasłynął ze swych tatuaży, a raczej przerażającego wzoru, jakim jest rozkładający się ludzki szkielet, na chwilę pokazał się nam bez swojego znaku rozpoznawczego.

Jego kariera zaczęła się od Facebooka. Na profilu społecznościowym zdjęcia znalazł Formichetti. Chwilę później mogliśmy podziwiać go na okładkach kilku znanych magazynów mody oraz w oryginalnych i nietypowych kampaniach reklamowych (między innymi Thierry'ego Muglera). Parę miesięcy temu kanadyjski model zwrócił na siebie uwagę całego świata występując w teledysku do piosenki "Born This Way", ekscentrycznej Lady Gagi .

W tym przypadku trudno o konstruktywny komentarz, bo fascynacja granicząca z obrzydzeniem stworzyły finalnie produkt, który sprzedaje się po prostu świecie. O drugiego takiego, byłoby trudno.

Zombie Boy ma wciąż bardzo dużo pracy. Najnowszy kontrakt okazał się jednak dość (jak na niego) nietypowy. Kanadyjczyk występuje w reklamie produktów do makijażu korekcyjnego . Amerykańska marka Dermablend Professional, która go zatrudniła uważa, że kosmetyki są w stanie zakryć wszystko... nawet tatuaż. Angażując do krótkiego filmiku wytatuowanego modela - udowodniła to w 100%.

Całość robi naprawdę ogromne wrażenie. Tym bardziej, że nikt nie kojarzy jak Rick Genest wyglądał, zanim został Zombie Boy'em.

Podczas zdjęć do krótkiego filmiku z modelem pracował cały sztab wizażystów. Do pokrycia jego tatuaży użyli profesjonalnych produktów Dermablend, czyli silnie kryjących kamuflaży do ciała. Zakrycie szkieletu na twarzy było tylko początkiem pracy. Szyja, ramiona, ręce, klatka piersiowa. Wzór,z którego tak dumny jest Zombie Boy - zniknął. Efekt był wręcz szokujący. Nagle widzimy przystojnego, zwykłego chłopaka. Takiego Zombie Boy'a nie znaliśmy nigdy wcześniej.

Pierwszym pytaniem, które przychodzi do głowy jest to, czy gdy zobaczył sam siebie w lustrze w wersji "au naturelle" nie żałował tego, czego odwrócić już się nie da. Odpowiedź może zadziwić jeszcze bardziej. Nic z tych rzeczy. Zombie Boy uważa, że dopiero po zrobieniu swoich tatuaży poczuł się sobą. To bez nich czuje się dziwnie i nieswojo.

Od lat produkty Dermablend pomagały ludziom ukrywać najpoważniejsze choroby i defekty skórne . Dziś marka udowadnia, że warto jej zaufać.

Kosmetyk pomocny jest dla osób ze zmianami skóry, od znamion po tatuaże. Przemiana Zombie Boya to najbardziej wiarygodna reklama - mówią autorzy kampanii.

Zobaczcie sami:

 
 

Zobacz też:

Andrej Pejic i Zombie Boy razem

Więcej o: