Makijaż jak u lalki. Małgosia Bela dla Grazia France

Małgosia Bela wystąpiła w edytorialu do sesji Make-Up Circus w Grazia France. Modelka prezentuje tam przerysowane, lalkowe charakteryzacje, które robią naprawdę duże wrażenie.

Wyrazisty, tematyczny makijaż wydaje się być dla większości kobiet przesadą. Na co dzień nie malujemy się zbyt mocno, a kiedy wreszcie mamy dobrą ku temu okazję, nie wykorzystujemy jej. A szkoda, bo tyle ciekawych inspiracji przepada w zapomnienie.

My kobiety mamy tą przewagę nad męską częścią populacji, że wciąż możemy się zmieniać i przechodzić metamorfozy nieskończenie wiele razy. Wszystko zależy jedynie od naszej fantazji i chęci. Cudownie jest przecież spojrzeć w lustro i na chwile poczuć się kimś innym. narzędzi do tego mamy przecież pod dostatkiem.

Ciekawą inspirację znaleźliśmy w nowym edytorialu o nazwie Make-Up Circus w magazynie Grazia France. W sesji wystąpiła Małgosia Bela, znana ze swej charakterystycznej urody i wyrazistych rysów twarzy, fotografowana przez Richarda Burbridge. Efekty makijażu, jak prezentuje modelka są piorunujące. W jednej chwili stała się ona seksowną femme fatale. Z założenia wizaż miał być cyrkowy, ale wciąż kobiety. Widzimy więc: długie sztuczne rzęsy doczepione do górnej i dolnej powieki, kryształki nawiązujące do postaci Pierrot , błyszczący smokey eyes, który sprawia, że oczy stają się trzy razy większe, a wszystko to nie jest ani trochę przesadzone!

Takich sesji i pomysłów - chcemy oglądać więcej!

Jak Wy oceniacie sesję Małgosi Beli?

Małgosia Bela w sesji dla Grazia FranceMałgosia Bela w sesji dla Grazia France Scan edytorialu Grazia France

Zobaczcie też:

Małgosia bela w apokaliptycznej sesji

Jak podobają wam sie tego typu makijaże?
Więcej o: