Perfumy w pigułce? Nadchodzi rewolucja w świecie zapachów!

Rynek perfumeryjny wciąż się rozwija i doskonale prosperuje. Producenci prześcigają się w wymyślnych zapachach i flakonikach. Tymczasem nagle pojawia się nowość w postaci perfum w pigułce. Czyżby zaczynała się rewolucja w świecie zapachów?

Perfumy w pigułce to nowość, którą opracowali naukowcy na zlecenie marki Swallowable Parfum . Innowację stanowi oczywiście forma zamknięcia zapachu. Tym razem nie jest to piękny flakon, ale mała pigułka, którą połykamy. Jej zadaniem jest wniknięcie w nasz krwioobieg. Pod wpływem ciepła - zmienia się zapach naszej skóry i wydzielanego przez nią potu. Skóra również oddycha, a podczas tego procesu wydzielają się małe, złotawe i pachnące drobinki. Siła zapachu zależy głównie od temperatury ciała. Im jesteśmy cieplejsi, tym intensywniej pachniemy.

Naszym zdaniem to świetny pomysł, który może sprawdzić się w przypadku osób, które mają problemy z potliwością. Wówczas jednak pozostaje pytanie, czy pojawiające się złote drobinki, nie pobrudzą naszego ubrania? Podczas wysiłku fizycznego pocimy się na tyle intensywnie, że nasze jasne t-shirty mogą niechcący zmienić kolor.

Tuż za tym pojawiają się kolejne pytania - czy nowość jest dla nas stuprocentowo bezpieczna? Zawsze w takich przypadkach istnieje pewnego rodzaju ryzyko. Ingerujemy przecież w strukturę wewnętrzną naszego organizmu.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Czy perfumy w pigułce mają szansę przyjąć się na rynku?

 

Zobaczcie również:

Powstaną perfumy marki Louis Vuitton

Czy perfumy w pigułce mają szansę przyjąć się na rynku?
Więcej o: