WYNIKI KONKURSU - Halloweenowe inspiracje z MAKE UP STORE

Przedstawiamy wyniki konkursu organizowanego wspólnie z MAKE UP STORE. Mile zaskoczył nas bardzo wysoki poziom nadesłanych prac i trudno było wybrać finałową trójkę. Dlatego mamy dla Was jeszcze dwa dodatkowe wyróżnienia!

Zadaniem konkursowym było wykonanie i sfotografowanie przez was tematycznego makijażu na Halloween. Miałyście duże pole do popisu i okazję do podzielenia się swoimi nawet najbardziej szalonymi pomysłami. Musimy przyznać, że poziom był bardzo wysoki. Dlatego wyłonienie tych najlepszych prac nie było łatwym zadaniem.

Przypominamy, że główną nagrodą w konkursie był zestaw profesjonalnych kosmetyków do makijażu MAKE UP STORE o wartości 400zł. Natomiast laureaci II i III miejsca otrzymają zestawy kosmetyków o łącznej wartości 300zł.

W związku z tym, że świetnych prac było bardzo wiele - przyznajemy również dwa dodatkowe wyróżnienia, w których nagrodą będą nieco mniejsze upominki od marki MAKE UP STORE.

Oto zwycięzcy:

Pierwsze miejsce:

ailes

Ta praca zrobiła na nas duże wrażenie nie tylko dlatego, że ailes włożyła w nią dużo pracy. Na fotografii widać nie tylko precyzję w wykonaniu makijażu. Doceniliśmy również pomysłową charakteryzację (zęby zrobione są z tipsów!) i dopasowanie do całości sukienki i fryzury. Poza tym niezwykle spodobał nam się sam koncept.

Makijaż inspirowany okładką książki "Duma i Uprzedzenie i Zombie". Użyłam tipsów, lateksowej rękawiczki, kleju, farb i krwi Kryolan, cieni Inglot - ailes.

konkurs Lula.pl - Make Up Storekonkurs Lula.pl - Make Up Store ailes

Drugie miejsce:

martape

Drugie miejsce zajęła martape . Na ten temat krótko - po prostu genialnie wykonana charakteryzacja!

Konkurs na HalloweenKonkurs na Halloween martape

Inspiracja wiadoma... Do zrobienia tego makijażu użyłam tłustych szminek marki Grimas oraz Spray'u do włosów koloru czarnego (nasza modelka miała jasno rude włoski) Warto się postarać również o strój i rekwizyty- w tym przypadku nożyce które można zrobić z papieru i pokryć srebrną folią...Takie trochę oszukane ostrza;-) - martape

Trzecie miejsce:

katalina00

Mimo, że prac tego typu dostaliśmy kilka - nie mogliśmy nie docenić gry światła i cieni w tym makijażu.

katalina00katalina00 katalina00

Moją inspiracją dla tego makijażu była postać Jacka z filmu Tima Burtona "Nightmare Before Christmas". Do jego wykonania użyłam: podkładu Revlon Colorstay, pudru MakeUpForEver, czarnego żelowego linera Inglot, czarnego cienia Manhattan oraz tuszu LOreal Extra Volume Collagene - katalina00

Wygrana w konkursie Halloweenowe inspiracje z MAKE UP STOREWygrana w konkursie Halloweenowe inspiracje z MAKE UP STORE Kolaż Lula.pl

2 wyróżnienia i nagrody w postaci mniejszych zestawów kosmetyków do makijażu MAKE UP STORE trafią do rąk:

- kamini389 za pracę:

Konkurs na halloweenKonkurs na halloween Konkurs na halloween

- oraz krocka za pracę (jest wprawdzie mniej spektakularna, ale pomysł świetny):

Konkurs na halloweenKonkurs na halloween Konkurs na halloween

Wszystkie wyróżnione osoby prosimy o wysłanie nam swoich danych do wysyłki na maila:

lulalook@g.pl

Więcej o: