Nowość na rynku, czyli jak inaczej stworzyć fale idealne?

Loki w hollywoodzkim stylu są fryzurą ponadczasową i nie ma możliwości, by kiedykolwiek straciły na swej aktualności! Na rynku pojawiła się właśnie nowość, która ma nam ułatwić wykonanie ich.

Lokówki są skuteczne, ale kobiety często skarżą się na to, że łatwo sparzyć nimi palce, a zrobienie loków zajmuje im dużo czasu. Z myślą o tym, i nie tylko o tym twórcy Instyler , stworzyli nowość o nazwie TopStyler.

Na czym polega innowacyjność tego produktu?

Składa się on z klipsów, w środku których umieszczone są ceramiczne rolki uformowane w literę C (są w kształcie muszli). Klipsy pozwalają nam zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Produkt zresztą testowano już na planach zdjęciowych do filmów " The Social Network" i " Iron Man 2".

Klipsy są szczególnie przydatne podczas pracy na planie telewizyjnym - mówi stylista Dean Banowetz. Błyskawicznie można je nałożyć, zaraz potem aktorka idzie na makijaż. Podczas malowania łuski się ochładzają - formułując fale".

Jak stosować produkt w domowym zaciszu?

Należy dokładnie wysuszyć włosy. Najpierw nawija się kosmyk na palec i umieszcza w środku klipsa, dając włosom chwilę czasu na skręcenie się. To ile czasu trzymamy zawinięte pasma w klipsach zależy od tego - jaki chcemy uzyskać skręt. Jeśli wasze włosy nie są podatne na kręcenie - możecie wcześniej spryskać je lakierem.

Niestety, póki co cena TopStyler wynosi 119$ i można go zamówić drogą internetową na stronie topstyler.com. W polskich sklepach pewnie prędko się nie pojawi, jednak jak znamy życie - podróbki z pewnością zjawią się błyskawicznie. Co myślicie na temat nowości? Lepsze od tradycyjnej lokówki?

TopstylerTopstyler topstyler.com

Sprawdźcie również:

Warkocz w kontrolowanym bałaganie - instruktaż

Więcej o: