Nicki Minaj i Ricky Martin w kampanii MAC Viva Glam

W 2012 roku Lady Gaga została zdetronizowana ze swej funkcji ambasadorki MAC Viva Glam. Jej miejsce zajęli Ricky Martin i Nicki Minaj. Oto pierwsze efekty kampanii!

W ramach przypomnienia: tradycyjnie już, nowa specjalna kolekcja kosmetyków do makijażu powstanie z myślą o zbiórce pieniędzy dla MAC AIDS Foundation, która działa już od 1994 roku. Od tego czasu AIDS Fund zainwestował grube miliony dolarów w organizacje charytatywne rozsiane po całym świecie. Stał się dzięki temu światowym liderem w walce z ta wyniszczającą chorobą. Ich założeniem jest przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się epidemii, oraz poprawić warunki życia osób już chorych. Darowizny są zbierane dzięki sprzedaży pomadek i błyszczyków Viva Glam . Cały zysk przeznaczony jest na walkę z HIV/AIDS.

Gwiazdy skutecznie zwracają uwagę na kryzys HIV/AIDS. Reprezentują oni różne pokolenia, które są tak samo doświadczone przez tą chorobę. Obie pomagają rozpowszechniać wiadomość mocą szminki - mówił w 2010 roku John Demsey z fundacji MAC przeciwko AIDS.

Ostatnie dwa lata twarzą MAC Viva Glam była Lady Gaga. Dzięki jej pomocy, fundacji udało się zebrać kilka milionów dolarów. Wcześniej w kampaniach oglądaliśmy takie gwiazdy jak: Fergie, Lil Kim, Missy Elliot, Eve, Mary J. Blidge, Christina Aguilera, czy Cindy Lauper.

W 2012 roku dwie osoby biorą czynny udział w promowaniu produktów MAC Viva Glam. Są to Ricky Martin oraz Nicki Minaj . Obie gwiazdy pochodzą tak naprawdę z zupełnie innych bajek muzycznych, ale w duecie z pewnością przyciągną znacznie większą liczbę potencjalnych odbiorców. Cel jest w końcu szczytny.

Zdjęcie z najnowszej kampanii promocyjnej zostało wykonane przez wybitnego fotografa - Davida LaChapelle. Jest bardzo kolorowo, rock&roll'owo i sexy. Jest nawet palec wskazujący biust Nicki Minaj (na wypadek, gdyby ktoś przypadkiem przeoczył). Fotografia bez wątpienia przyciąga uwagę.

Jak podoba wam się ta koncepcja?

Mac Viva Glam - Ricky Martin i Nicki MinajMac Viva Glam - Ricky Martin i Nicki Minaj Fot. Materiały promocyjne

Zobaczcie również

Charakteryzacje gwiazd na premierze "Przed Świtem cz.1"

Jak podoba wam się zdjęcie z nowej kampanii MAC Viva Glam?
Więcej o: