Justin Bieber i Selena Gomez w nowojorskim Muzeum Madame Tussaud

Wygląda na to, że Justin Bieber i Selena Gomez są parą nierozerwalną. W czwartek 17 listopada w Muzeum Madame Tussaud w Nowym Jorku odsłonięto nową figurę woskową Seleny Gomez umieszczając ją obok jej woskowego chłopaka.

Dziś tą parę nastolatków zna już cały świat. Robią karierę i zarabiają grube miliony, również dzięki temu, że są razem. W czwartek 17 listopada w Muzeum Madame Tussaud w Nowym Jorku odsłonięto nową figurę woskową Seleny Gomez, która stanęła tuż obok swego wybranka - Justina Biebera.

Replika nastolatki ubrana jest w złotą sukienkę mini z cekinami, ma bardzo wyrazisty, mocny makijaż z czerwoną pomadką. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę, że młoda wokalistka rzadko maluje się w ten sposób. Woskowy Justin Bieber wygląda obok niej niemal jak syn lub młodszy brat. Parę umieszczono tuż przy świątecznym kominku i pod jemiołą...

Niestety ani jedna, ani druga figura nie robi piorunującego wrażenia. Tym bardziej, że w londyńskim Muzeum Madame Tussaud figury woskowe wyglądają prawie jak żywe. Te w Nowym Jorku są jedynie niezbyt udanymi podobiznami.

Sami oceńcie!

Selena Gomez i Justin Bieber - figury woskoweSelena Gomez i Justin Bieber - figury woskowe fot. Eastnews

Selena Gomez i Justin BieberSelena Gomez i Justin Bieber fot. Agencja Wyborcza.pl

W naszej galerii znajdziecie też inne figury woskowe. Które podobają wam się najbardziej?

Zobaczcie też:

Po drugiej stronie medalu, czyli co dla modelki oznacza koniec FW?

Jak podobają wam się figury woskowe Seleny Gomez I Justina Biebera?
Więcej o: