Nietypowe kulisy pracy J.Lo przy reklamie L'Oreal

Jennifer Lopez dokładnie wie jak być sexy! W nowej reklamie L'Oreal gwiazda tańczy ubrana w kobiecy kombinezon i znów wygląda doskonale. Zobaczcie nietypowe kulisy spotu reklamowego!

Jennifer Lopez została ambasadorką i główną twarzą marki L'Oreal już rok temu. Od czasu podpisania umowy wciąż ma ręce pełne roboty. Zresztą nic dziwnego. Najpiękniejsza kobieta świata (w tym roku magazyn People przyznał jej ten zaszczytny tytuł) zwraca uwagę grona konsumentów. Artystka promuje głównie produkty do włosów oraz kosmetyki do makijażu . Widzieliśmy już kilka kampanii reklamowych z jej udziałem, a teraz powstaje kolejna.

Tym razem serwis Cocoperez.com udostępnił ciekawy film, w którym możemy zobaczyć kulisy powstawania reklamy z udziałem gwiazdy. Okazuje się, że nakręcenie jednominutowego spotu zajmuje wiele czasu i jeszcze więcej powtórek. Wszystko musi być po prostu doskonałe.

Spoty reklamowe z piosenkarką w roli głównej często są urozmaicone o elementy tańca i tak jest również i tym razem. Kobiece kształty J.Lo zostały podkreślone odpowiednim strojem - w tym przypadku jest to bardzo dopasowany kombinezon. Trzeba przyznać, że po raz kolejny artystka wygląda świetnie. Odnosimy wrażenie, że czas (niesprawiedliwie) dosłownie stanął dla niej w miejscu.

Nowa reklama pojawi się już niebawem. Piosenkarka promuje tym razem produkty L'Oréal Paris Elvive.

Zobaczcie jak wygląda praca na planie!

embed

Zobaczcie również:

Czar makijażu - gwiazdy w odsłonie dziennej i wieczorowej

Więcej o: