Gładkie fryzury prosto z wybiegu

Zaglądamy za kulisy pokazów jesiennych kolekcji, a tam olśniewająca... gładkość! Przekonaj się, że będzie Ci w niej do twarzy, nawet jeśli ostatnio czesałaś się tak jeszcze w podstawówce

Nie ma chyba uczesania, które lepiej eksponowałoby duże oczy i wyraziste rysy twarzy. Włosy zrobione "na gładko" odsłaniają twarz, dodając jej 100% świeżości i odejmują lat. Boisz się, że w takich fryzurach za mocno będą widoczne mankamenty urody? Modelki z wybiegów tygodnia mody są zaprzeczeniem tych obaw. W skromnych, gładkich uczesaniach Tanya Dziahileva dumnie prezentuje odstające uszy, a Magda Frąckowiak szeroką żuchwę. I wyglądają genialnie!

Gładkie fryzury nie mają też sobie równych w kategorii elegancji - kojarzą się z nowojorskim, biznesowym stylem i są zawsze "na miejscu". Poza tym włosy gładko sczesane do tyłu naciągają lekko skórę twarzy, dając efekt zupełnie nieszkodliwego miniliftingu. Jeśli się do nich przekonasz, pamiętaj tylko, by nie przesadzić z ilością specyfików do stylizacji, które mogą obciążyć pasma i zamiast cudnej gładkości, zakomunikować światu, że nie zdążyłaś rano umyć głowy ;)

Galeria gładkich fryzur z tygodni mody

Więcej o: