Tatuaże zamiast szminek coraz bardziej popularne

Macie dość ciągłego poprawiania rozmazującej się pomadki? Takimi hasłami przekonują do tatuaży na ustach dziewczyny z firmy Violent Lips. I trzeba przyznać, że coraz lepiej im się to udaje.

Kim Kardashian , która uwielbia eksperymentować z makijażami po znalezieniu naklejanych tatuaży - od razu się do nich przekonała. Zresztą nie ona jedna. Gwiazdy niemal natychmiast pokochały te oryginalne naklejki.

Tak oto pisała o produkcie na swoim blogu Kim Kardashian:

Znalazłam te tatuaże w pokoju mojego młodszego rodzeństwa i pomyślałam, że w zasadzie fajnie byłoby je wypróbować. Oto mój nowy wizerunek".

Zarówno Kim jak i jej charakteryzator - Mario Dedivanovic mieli trochę zabawy, bo wybrany przez celebrytkę wzór był raczej niecodzienny.

Jednak wśród propozycji firmy Violent Lips są również znacznie bardziej przystępne do noszenia wzory, które do złudzenia przypominają wszystkie odcienie znacznie bardziej tradycyjnych pomadek.

Coś takiego może kojarzyć się ze szczytem kiczu, ale z drugiej strony ten innowacyjny pomysł można też wykorzystać w bardziej stylowy sposób. Naklejki w formie tatuażu kosztują około 15$ . Wykleja się kształt, który wcześniej dopasowuje się do ust. Są dość trwałe, a ich autorki przekonują, że wytrzymają nawet próby pocałunków. Zmywa się je za pomocą peelingu.

Kiedy pisaliśmy o innowacji pół roku temu - pomysł wydawał się szalony, jednak zgodnie z przewidywaniami, naklejki imitujące pomadkę biją rekordy popularności.

Czy was przekonuje ta propozycja? Zagłosujcie w naszym sondażu!

 

Tatuaż na ustach - Violent LipsTatuaż na ustach - Violent Lips Fot. Materiały prasowe

Zobaczcie również:

Najciekawsze propozycje andrzejkowych makijaży

Jak oceniacie pomysł na tatuaże na usta?
Więcej o: