TRENDY: Krótkie grzywki - inspiracje z pokazu marki John Galliano

Brakuje wam pomysłu na nową fryzurę? Jeśli chcecie coś zmienić, ale brak wam odwagi na drastyczne metamorfozy - dobrym pomysłem jest zrobienie grzywki. Marka John Galliano proponuje wersję ekstremalnie dziewczęcą.

Nie od dziś wiadomo, że proste grzywki odmładzają. Dlaczego? Być może jest to głęboko zakorzeniony w naszej świadomości obraz z dzieciństwa, w którym małe dziewczynki noszą przykrótkie grzywki.

Poza tym, prosta tradycyjna grzywka zawsze sprawdza się w przypadku kobiet, które mają wysokie czoło. Teraz dbanie o grzywkę jest łatwe - nie wymaga prostowania, ani przesadnej precyzji. Warto skorzystać z wygodnego nurtu we fryzjerstwie, który w końcu jest łaskawy dla naszych zmęczonych zabiegami włosów.

Na pokazie wiosenno-letnich trendów marki John Galliano - znaleźliśmy kolejną inspirację. Dodatek do fryzur modelek stanowiły bowiem krótkie, sięgające do połowy czoła grzywki. Jeśli zależy wam na odświeżeniu i przy okazji odmłodzeniu swojego wizerunku - taka grzywka będzie doskonałym pomysłem.

Zastanawiacie się nad propozycją, ale nie jesteście pewne, czy nowa fryzura faktycznie będzie wam pasowała? Firma Urban Outfitters postanowiła zaradzić tego typu rozterkom i wprowadziła na runek doczepiane grzywki. Dziś zresztą powszechnie dostępne również na polskim rynku za pomocą internetu.

Gorzej jeśli mamy cienkie, rzadkie włosy, lub mocno kręcone i sianowate. Wówczas odradzamy robienie jakiejkolwiek grzywki . Można wprawdzie wspomagać się prostownicą, ale fryzura będzie znacznie trudniejsza w utrzymaniu.

Koniecznie zobaczcie naszą galerię!

Zobacz także:

TRENDY: Karmelowe końcówki - instruktaż domowego farbowania

Więcej o: