Miranda Kerr stworzyła własną linię organicznych kosmetyków

Miranda Kerr, której cera wydaje się być bez skazy długo nie mogła znaleźć idealnej dla siebie linii kosmetyków do pielęgnacji. Wreszcie zdecydowała się stworzyć swoją własną o nazwie - Kora.

Porcelanowa skóra Mirandy Kerr to nie tylko dobre geny, ale również kwestia odpowiedniej pielęgnacji. W poszukiwaniu produktów idealnych, modelka wybrała podążanie swoją własną drogą i stworzyła linię kosmetyków organicznych - Kora.

W licznych wywiadach, gwiazda wybiegów Victoria Secret mówiła:

Szukałam produktów ekologicznych, które byłyby dla mnie odpowiednie, ale nie mogłam takich znaleźć".

28-letnia Miranda ujawnia, że jej produkty są wykonane z naturalnych składników, takich jak olejek z dzikiej róży, owocu granatu, czy soku Noni . Owoc z Tahiti jest absolutnym numerem jeden według znanej modelki.

Noni to tropikalna roślina występująca w obfitości na nieskażonych wyspach Tahiti. Od 2000 lat mieszkańcy poprawiali stan swojego zdrowia pijąc sok z owoców Noni . Dzisiaj naukowcy są pod ogromnym wrażeniem efektywności działania tego owocu.

Sok pije od 14 roku życia. Robię to codziennie - mówi Miranda Kerr. Jeśli mam długi dzień przed sobą, to jest coś bez czego nie można żyć, a kiedy stosuję go na skórę - nakładając na zmiany skórne lub poparzenia, działa jak lekarstwo".

Sok z owoców Noni wspomaga ogólną odporność organizmu, dodaje energii, zawiera antyoksydanty i mnóstwo składników odżywczych.

Modelka osobiście testowała każdy produkt, porównując się do świnki morskiej.

Mój zawód wymaga ode mnie najczęściej tego, że cały dzień jestem na nogach. Chciałam stworzyć krem, który przynosiłby stopom ukojenie. Mój mąż jest nim zachwycony".

Nowa linia organicznych kosmetyków Mirandy KerrNowa linia organicznych kosmetyków Mirandy Kerr Fot. Materiały promocyjne

Zobacz też:

Sekrety piekna według Beyonce

Więcej o: