'Orgazm i szpinak' - oto tajemnice pięknej skóry Lady Gagi

Lady Gaga konsekwentnie trzyma się wybranego sposobu autokreacji. Kontrowersje i jeszcze więcej kontrowersji. Albo mamy ją kochać, albo nienawidzić. I faktycznie trudno przejść obok niej obojętnie.

Lady Gaga to nie tylko ekscentryczka w modowym tego słowa znaczeniu. Jej sposoby na pielęgnację skóry również mogą budzić wiele kontrowersji.

Najpierw gwiazda postanowiła wydać perfumy o zapachu krwi i nasienia, później publicznie mówiła, że nigdy nie zmywa makijażu. Po prostu kładzie się spać umalowana, a rano jedynie zmienia make up (każda kobieta zdaje sobie sprawę, że dla skóry jest to zabójcze działanie). Zdradzała, że skórę myje mydłem, ale za to zawsze używa kremów z filtrem.

Dziś w brytyjskim wydaniu magazynu Elle czytamy dalszy ciąg tych niecodziennych porad pielęgnacyjnych według Lady Gagi. Sekrety jej piękna faktycznie są dość niekonwencjonalne. Na pytanie o sekret jej nieskazitelnej cery, 25-letnia artystka odpowiedziała, że nie poda tu żadnej listy kremów, bo jej gładka skóra jest wynikiem wielokrotnych orgazmów.

Na pytania redaktora Elle odpowiadała, popijając koktajl warzywny, więc w końcu przyznała, że warzywa również mają wpływ na dobrą kondycję jej skóry. Poprawiła wówczas swoją odpowiedź: "Mój sekret to orgazm i szpinak".

Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla magazynu People , Lady Gaga przyznała, że tajnikiem jej makijażu, jest - nieużywanie tuszu (chyba tylko wówczas, kiedy akurat nie ma przyklejonych sztucznych rzęs), ponieważ jej zdaniem: "jest to bardziej nowoczesne". Stawia za to na eyeliner.

Gaga jest zdania, że ma naprawdę dobre geny, dzięki czemu zachowa młodość na dłużej.

Nie wiemy, dokładnie co, z tego co mówi prowokatorka jest prawdą, z naszej strony jednak możemy zaproponować, byście nie traktowały jej rad zbyt serio. Nie zapominajmy, że wieczorne zmywanie makijażu jest jedną z kardynalnych zasad w tematyce pielęgnacji skóry. Sucha skóra staje się jeszcze bardziej przesuszona, na tłustej z kolei pojawiają się wypryski i stany zapalne.

Zapraszamy również do naszej galerii!

Lady Gaga debiutuje jako modelka na wybiegu domu mody Thierry Mugler na Paris Fashion WeekLady Gaga debiutuje jako modelka na wybiegu domu mody Thierry Mugler na Paris Fashion Week fot. East News

Zobaczcie także:

TRENDY: Krótkie grzywki - inspiracje z pokazu marki John Galliano

Więcej o: