Wizażysta radzi - makijaż dzienny w 4 minuty!

Niemal każda kobieta ma wprawę w robieniu makijażu w szybkim tempie. Jak jednak w ciągu 4 minut zrobić to precyzyjnie, na czym skupić się przede wszystkim i jakich kosmetyków użyć? Zobaczcie wideo z poradami wizażysty!

Naturalny makijaż sprawdzi się na co dzień. Ważne, by nawet przy delikatnych i subtelnych charakteryzacjach zadbać o precyzję. Skóra powinna wyglądać świeżo i to na niej powinnyśmy skupić się przede wszystkim.

Nude look to makijaż cielisty . Jego podstawą jest nieskazitelna cera. Wszelkie niedoskonałości ukrywamy za pomocą lekkiego korektora, modelując twarz różem oraz bronzerem pamiętając jednocześnie o umiarze.

Ogromnie ważny jest odpowiedni dobór podkładu . Powinien być o ton jaśniejszy od naturalnego odcienia cery (i tak utleni się w ciągu dnia). Kości policzkowe należy zaznaczyć bardzo delikatnie, tylko dla ożywienia kolorytu różem. Umiejętnie użyty bronzer wymodeluje nam kształt twarzy, zmniejszy optycznie nos, czy nada twarzy świetlistego wyrazu. Taki produkt to absolutny must have każdej kobiety.

Gwiazdy na wielkie wyjścia korzystają z pomocy profesjonalnych wizażystek . Na co dzień malują się same. Ich życie jest pod stałą obserwacją , dlatego do perfekcji opanowały sztukę szybkiego wykonywania naturalnego makijażu, który maskuje wszelkie niedoskonałości!

Zobacz , jak w kilku krokach osiągnąć perfekcyjny , ale naturalny wygląd!

Jak zrobić makijaż w pięć minut? Zapraszamy też do obejrzenia instruktażu Magdy Pieczonki!

Więcej o: