Nowa, karnawałowa kolekcja kosmetyków Bobbi Brown

Nowa, karnawałowa kolekcja marki Bobbi Brown idealnie nadaje się na karnawał. Połyskujące cienie w kolorze złota i srebra to ?must have? tego sezonu.

Patrząc na najnowszą kolekcję kosmetyków do makijażu marki Bobbi Brown nietrudno zgadnąć, że inspiracja była dość wyjątkowa. Tym razem bowiem Party Collection to żywe wspomnienia z dzieciństwa, oraz blask i styl wielkich gwiazd ekranu, jak Marylin Monroe, czy Lauren Bacall.

Ukazanie się nowej kolekcji łączy się jednocześnie z 20-leciem tej znanej i cenionej marki kosmetycznej. Jest zatem okazja do świętowania!

Kultowy Shimmer Brick Bobbi Brown jest dostępny w wersji złoto-srebrnej, z motywem kieliszka Martini i shakera. Uwagę przyciągają też metaliczne cienie do powiek Metallic Eye Paint Palettes, ale najważniejszy jest zapach: klasyczny, a zarazem nowoczesny Bobbi's Party Fragrance, bogaty bukiet fiołka, płatków róży i drzewa sandałowego to detal, o którym nie możesz zapomnieć.

Party Collection została stworzona po to, by klientki mogły poczuć się jak gwiazdy. Z połyskującymi drobinkami zawartymi w nowościach z pewnością błyszczeć będą.

Koniecznie zobaczcie wszystkie nowości w naszej galerii!

Zobacz także:

Kosmetyczne propozycje Yves Rocher na Święta

Więcej o: