Tańsze i warte uwagi. Karnawałowe nowości kosmetyczne

Tańsze, wcale nie oznacza gorsze. Niektóre kosmetyki są warte uwagi bez względu na swoją cenę. Oto propozycje karnawałowe marki Wibo.

Karnawał jest czasem, w którym można trochę bardziej niż zwykle zaszaleć z makijażem. Niestandardowe połączenia kolorystyczne są mile widziane. Marka Wibo proponuje na wieczorowe imprezy oryginalny makijaż w odcieniach błękitu z dodatkiem srebra i zieleni.

Wyjątkowe okazje wymagają niecodziennej oprawy. Cechy charakterystyczne tego makijażu to: gładka, świetlista cera, metaliczne, mocno podkreślone oczy, delikatnie zaakcentowane usta oraz uzupełniający całość, oryginalny manicure.

Wśród nowości jakie proponuje marka Wibo znajdziemy: rozświetlający podkład Illuminating, który nie tylko tuszuje przebarwienia i niedoskonałości cery, ale także zapobiega wysuszaniu skóry.

Głównym akcentem tegorocznego makijażu są oczy. W tym roku śmiało podkreślamy w nich rzęsy, a także sięgamy po kosmetyki z dużą ilością refleksów świetlnych. Powieki, w prezentowanym makijażu Wibo, zostały pomalowane z wykorzystaniem cieni o jedwabiście gładkiej i trwałej fakturze - Color Shine Shadows. Jest to zestaw 9 cieni w stylowej kasetce z lusterkiem i aplikatorem, dostępny w 2 wersjach kolorystycznych.

Wibo proponuje french manicure w nowej, bardzo modnej w tym sezonie, zielono-turkusowej wersji kolorystycznej.

Ceny produktów wraz ze zdjęciami znajdziecie w naszej galerii!

Więcej o: