5 szybkich pomysłów na wyjściową fryzurę

Aby wykonać efektowną fryzurę nie zawsze musimy wybierać się do fryzjera. Możemy to zrobić same i to w dosłownie 5 minut. Zobaczcie!

Często zdarza się, że przed wieczornym wyjściem zależy nam na tym, aby ładnie wyglądać. Nie mamy jednak ani pomysłu, ani czasu na to, by wykonać odpowiednią fryzurą. Mamy dla was kilka propozycji, które mogą pomóc w takich momentach:

Umyte włosy wyprostuj i lekko natapiruj, by zwiększyć ich objętość. Jest to punkt wyjściowy do wykonania wszystkich pięciu fryzur.

1) Natapirowane włosy możesz zebrać w kucyk. Fryzura jest bardzo prosta, ale elegancka. Świetnie nadaje się na zarówno na imprezę jak i wyjście do pracy.

2) Z rozpuszczonych włosów wydziel pasmo z przodu. Dodatkowo je natapiruj, spryskaj lakierem i przypnij spinkami. Resztę włosów zostaw luźno puszczone.

3) Krok pierwszy wygląda niemal identycznie jak pomysł numer 2) z tą różnicą, że pierwsze pasmo podpinamy delikatniej. Dołączamy do tego pasma z obu boków. Sposób wykonania dobrze widać na filmiku. W efekcie powstanie coś na kształt irokeza z luźno puszczonym tyłem włosów.

4) Jeśli uda wam się wykonać fryzurę numer 3) ta będzie już jedynie jej uzupełnieniem. Pozostawione luźno włosy skręcamy i podpinamy tworząc kok.

5) Na rozpuszczone włosy zaczesane do tyłu nakładamy opaskę. Tył możemy dodatkowo natapirować. gdy fryzura ma odpowiedni kształt spryskujemy lakierem i gotowe.

Filmik z serwisu youtube.com

Więcej o: