MAC szokuje kolejną kampanią reklamową

Trzeba przyznać, że na dzisiejszym rynku kosmetycznym niewiele jest marek tak pomysłowych i kreatywnych jak MAC! Kolejna kampania znów szokuje!

Jeśli chcemy zobaczyć niebanalną, innowacyjną i przyciągającą kampanię reklamową - zawsze możemy liczyć na MAC . Marka bez wątpienia należy do naszych faworytów jeśli chodzi o tego typu przekazy. Piękne i znane modelki? To nie dla MAC! W ostatnich kampaniach podziwialiśmy ekscentrycznego łyżwiarza budzącego wiele kontrowersji, potem twarzą nowej linii była doskonale nam znana z dzieciństwa Miss Piggy , parę tygodni temu ruszyła kampania z Daphne Guinness, a dziś z... 90-letnią Iris Apfel.

Żwawa staruszka ani na chwilę nie traci wigoru i chęci na nowe przedsięwzięcia. Projektuje własną linię biżuterii HSN, ale w między czasie zaczęła współpracę z MAC Cosmetics.

Dla tych, którzy nie wiedzą - urodzona w Queens Iris Apfel zarabiała na życie wyrabiając tekstylia i dekorując wnętrza. Wraz z mężem pracowali przy wielu projektach odbudowy i remontu Białego Domu ( za czasów Trumana, Kennedy'ego i Clintona). Dziś bardziej znana jest z ekscentrycznego stylu i regularnej obecności na blogu Ari Seth Cohen.

Co ciekawe - kolekcja Iris dla MAC również w niczym nie przypomina nawiązań do wieku "starszej pani". Pełna jest bowiem żywych, neonowych kolorów z pozoru wpasowujących się w gusta młodszej grupy odbiorców. Nie mniej jednak - kampania ciekawa i zdecydowanie innowacyjna. Iris Apfel jest doskonałym przykładem na to jak można i należy cieszyć się życiem!

Kolekcja pojawi się w sklepach od 5 stycznia.

Co myślicie o projekcie?

Iris Apfel dla MACIris Apfel dla MAC Fot. Materiały prasowe

Zobaczcie też:

Miss Piggy twarzą MAC

Więcej o: