Fryzura w stylu Taylor Swift - uczesanie w 5 minut!

Brak wam pomysłu na elegancką fryzurę? By ją wykonać - czasem potrzeba naprawdę niewiele czasu. Oto jedna z propozycji!

Do stworzenia fryzury potrzebować będziecie: gumek do włosów, spinek oraz lakieru.

Instruktaż wykonania:

1) Pierwszą czynnością, jaką powinnyście wykonać jest podzielenie włosów na części. Odseparujcie prawą oraz lewą część włosów tuż za linią ucha.

2) Środkową część włosów zepnijcie nisko w luźnego kucyka. Upinając do do głowy zawińcie go do środka (na filmiku zobaczycie jak dokładnie to wygląda).

3) Następnie podzielcie kucyka na kilka małych pasemek , które przy pomocy spinek luźno powpinajcie we włosy skręcając je przy tym w różne strony. Nie starajcie się za bardzo, ta fryzura powinna być jak najbardziej swobodna.

4) Kolejnym krokiem jest dołączanie pasm z włosów, które oddzieliłyście na samym początku. Zawijacie je wokół powstającego "koczka".

5) Pamiętajcie, że z jednej strony włosów ma być odrobinę więcej . Powinny być więc luźniej upięte.

Jak widzicie fryzura jest naprawdę prosta do wykonania. Zwłaszcza kiedy brak nam czasu, a zależy nam na eleganckim wyglądzie przy stole.

Jeżeli na brak czasu nie narzekacie - możecie pozwolić sobie na zakręcenie włosów na średniej grubości wałki (dotyczy to zwłaszcza osób, których włosy są ciężkie i nie podatne na kręcenie), a dopiero później zacząć je upinać.

Zobaczcie wideo:

Więcej o: