Sharon Stone i jej podróż w czasie z Elle Russia

Sharon Stone pojawiła się właśnie na okładce styczniowego numeru rosyjskiego Elle. Graficy zadbali o to, by odjąć aktorce kilkanaście lat!

Styczniowa okładka Elle prezentuje się bardzo atrakcyjnie. 53-letnia Sharon Stone w delikatnej i subtelnej charakteryzacji uśmiecha się szczerze i wszystko byłoby jak najbardziej w porządku, gdyby nie to, że to kolejny przypadek jawnego przekłamania i manipulowania obrazem.

Mimo, że Sharon Stone niewątpliwie jest piękną kobietą nie zmienia faktu, że niestety nie ma już 30 lat. I moment, w którym wyglądała tak jak na okładce Elle już nigdy nie wróci. Jest to tym bardziej rażące, że aktorka jest jedną z nielicznych gwiazd, które starzeją się z prawdziwą klasą i godnością. Sharon Stone, która karierę swą zaczęła jako modelka, a jako aktorka słynęła ze swej niepowtarzalnej urody i figury - wciąż wygląda bardzo kobieco. Wprawdzie nie obyło się bez poprawek tu i ówdzie, ale jej codzienny luźny styl i dystans z jakim podchodzi do samej siebie oceniamy na duży plus. Dba o siebie - jednocześnie nie popadając w paranoje wieku średniego.

Oczywiście jak najbardziej zrozumiałe jest to, że okładki mają wyglądać dobrze. W dużej mierze od tego zależy wysoka sprzedaż numeru, ale czy naprawdę jesteśmy zmuszeni oglądać gwiazdy, których twarze jedynie w niewielkim stopniu przypominają rzeczywiste osoby?

Każdy, kto wie kim jest Sharon i zna choć podstawy matematyki ma świadomość, ile ona może mieć lat. Na pewno nie tyle, na ile wygląda na okładce styczniowego numeru Elle Russia.

Zobaczcie jej ostatnie zdjęcia i porównajcie!

Sharon Stone na okładce ElleSharon Stone na okładce Elle fot. Scan Russian Elle

Zobaczcie również:

Zimowy makijaż i jego niepowtarzalny urok

Więcej o: