Nowa, skrócona fryzura Olivii Wilde

Wygląda na to, że standardowe strzyżenia stają się znów coraz bardziej modne. Do zwolenników klasycznego boba dołączyła właśnie Olivia Wilde.

Przeciwniczki krótkich włosów są zdania, że takie fryzury są zwyczajnie nudne, bo jesteśmy zmuszone wciąż czesać się tak samo. Twierdzenie to jest jednak dalekie od prawdy, bowiem i krótkie fryzury mają swój niepowtarzalny urok . Pole do manewru wcale nie jest małe. Krótsze włosy, nawet jeśli obcięte w prostą fryzurę, taką jak bob wcale nie muszą zawsze wyglądać tak samo.

Bob to tradycyjnie (szczególnie w przypadku wersji z grzywką) fryzura przeznaczona dla dziewczyn o trójkątnej twarzy , jednak dobrze komponuje się też z innymi kształtami twarzy.

Bob w świecie fryzjerstwa stał się klasyką gatunku. Mimo, że w ostatnich latach gwiazdy stawiały raczej na dłuższe i bardziej "kobiece" fryzury, dziś coraz chętniej wracają do wygodnej fryzury, w której pasma sięgają do ramion.

Jeśli zdecydujesz się na boba, pamiętaj, że z reguły wymaga on starannego prostowania włosów - wtedy oryginalne cięcie nabiera wyrazu.

Olivia Wilde również postanowiła skrócić swe długie włosy i trzeba przyznać, że w krótszym bobie prezentuje się równie dobrze.

Jak podoba wam się aktorka w nowej odsłonie?

Olivia WildeOlivia Wilde fot. Eastnews

Zobacz także:

10 najmodniejszych w tym sezonie propozycji strzyżenia

Więcej o: