Kim Kardashian planuje wydać kolejny zapach?!

Kim Kardashian zupełnie niedawno wypuściła swoje perfumy ślubne, których inspiracją miała być niesłabnąca miłość do męża. Dziś, kiedy wiemy, że całe wydarzenie było farsą - Kim postanowiła znów wykorzystać moment, w którym jest o niej głośniej i wypucić na rynek czwartą butelkę swojego zapachu o sugestywnej nazwie True Reflection.

Wygląda na to, że Kim Kardashian ma w planach zajęcie miejsca Paris Hilton, która była do tej pory w czołówce gwiazd, mających na swoim koncie kilkanaście perfum sygnowanych własnym nazwiskiem. Obie panie mają ze sobą jedną wspólną cechę - kochają sławę i obie są znane przede wszystkim z tego, że są znane.

Nowa butelka ma pojawić się w sklepach na wiosnę i nazywa się True Reflection.

Oto, co Kim zdradza na swoim blogu:

Oto zdjęcie z mojej nowej kampanii reklamowej zapachu True Reflection i jest ultra glam. Kocham efekt czerwonych ust! Nowość będzie w sklepach na wiosnę i będzie zupełnie inny niż wszystkie moje dotychczasowe zapachy".

Czy aby celebrytka trochę nie przesadza? Kim już od dawna wykorzystuje każdy moment i okazję na to, by zarobić pieniądze. Granice przyzwoitości i dobrego smaku nie istnieją dopóki stan jej konta rośnie. Zdawać, by się mogło, że 'sexy Kim' po prostu zakochała się w sobie i to z wzajemnością...

Oprócz kolejnej butelki perfum - planuje bowiem stworzyć lalkę barbie na swoje podobieństwo. Mówi się również o tym, że powstanie magazyn o niej samej (zgadnijcie kto będzie wydawcą!)

Co o tym myślicie?

Nowy zapach Kim Kardashian - True ReflectionNowy zapach Kim Kardashian - True Reflection Fot. Materiały promocyjne

 

Zobaczcie także:

Złoto - niezbędnik karnawałowego makijażu

Więcej o: